Въпрос относно Adwords ваучерите

specialc

New Member
Здравейте, в интернет е пълно с безплатни ваучери за Adwords, но важат само за САЩ и Канада. Има ли как от България да се използват такива или някъде, където да има ваучери за останалите страни? Проблемът е, че от хостинга ми предоставят $100 при изразходването на $25 в Adwords, но понеже не съм от САЩ използването на кода за тях е невъзможно.
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Да, можеш да си вземеш дори официално от тук http://www.google.com/ads/adwords-coupon.html за САЩ и Канада.
За БГ има как - Казваш, че адресът ти е САЩ/Канада .. но не прекалявай с ваучърите! Един стига за експерименти...
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Благодаря ти за отговора.Това с посочването на адрес в Канада/САЩ работи ли, понеже нали се изисква да се използват $25 преди да ти дадът $100 и те трябва да се вземат от дебитната карта, където е записан български адрес. Дали няма да се усетят?
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Никога не съм го пробвал, тъй като не се занимавам с 'ваучърстване' :) Но, би трябвало да работи.
Като принцип: Държавата на фактуриране няма нищо общо с валутата, като и с кредитната карта. т.е можеш да имаш акаунт в USA, с валута EUR, плащането да бъде с бангладешка кредитна карта, която е в монглоски тугрици. (просто ще загубиш от превалутирането монголски тугрици -> EUR)

*Ако държиш да пробваш/тестваш нещо и си сериозен, мога да дам ваучър през моя MCC (,но ще трябва да ми дадеш достъп до акаунта ти). Същото нещо може да стане ако се обадиш на съпорта в БГ и питаш за ваучър. 99% съм сигурен, че няма да ти откажат - за нов акаунт, не по-стар от 14 дни.
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Да, можеш да си вземеш дори официално от тук http://www.google.com/ads/adwords-coupon.html за САЩ и Канада.
За БГ има как - Казваш, че адресът ти е САЩ/Канада .. но не прекалявай с ваучърите! Един стига за експерименти...

Пробвал ли си това, което казваш?

Понеже аз съм пробвала с този линк и с руски(съотв.в рубри) и при създаване на акаунт ми иска местен адрес и съответно карта в съответната държава.
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Thanks! We've emailed you your code. (See restrictions below.)



Start advertising now

You have not redeemed a code for your AdWords account.
Your account is less than 14 days old.
Your billing country is the U.S. or Canada.
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Никога не съм го пробвал, тъй като не се занимавам с 'ваучърстване' :) Но, би трябвало да работи.
Като принцип: Държавата на фактуриране няма нищо общо с валутата, като и с кредитната карта. т.е можеш да имаш акаунт в USA, с валута EUR, плащането да бъде с бангладешка кредитна карта, която е в монглоски тугрици. (просто ще загубиш от превалутирането монголски тугрици -> EUR)

*Ако държиш да пробваш/тестваш нещо и си сериозен, мога да дам ваучър през моя MCC (,но ще трябва да ми дадеш достъп до акаунта ти). Същото нещо може да стане ако се обадиш на съпорта в БГ и питаш за ваучър. 99% съм сигурен, че няма да ти откажат - за нов акаунт, не по-стар от 14 дни.


Добре, благодаря :) . По-натам ще се свържа със съпорта и ще поискам ваучер.
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

То вече няма безплатни ваучери за България от Google Adwords. Спряха ги нещо, ама няма никаква информация, защо са спрени.
 
От: Въпрос относно Adwords ваучерите

Имам ваучер за УСА адрес дават 150 доларес при изхарчени същата сума (изтича на 05.11) и един за БГ адрес от стандартните 90лв. при изхарчени 30лв, който изтича на 10.11.
Ако някой мисли че ще му свършат работа да казва, на мен не ми трябват.
Важат само за нови клиенти !
 

Горе