Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

rtx

Member
Здравейте. :)

Искам да дадете един съвет относно All import pro. Ползвам xml feed за добавяне на стока, но имам проблеми с добавяне на размерите. Искам да попитам как да реша този проблем - ето как изглежда feeda.

8876911K.png

Кофти ги разделя размерите и се чудя дали има начин може да се import-ват.

Благодаря. :oops:
 
От: Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

Просто използваш размерите за генериране на вариации.
Мене ми изглежда идеално подреден файлът.
 
От: От: Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

Няма спор, че всичко е подредено. Проблема е, че всеки размер е в отделен <size> и <num>. Когато сложа едно от двете ми изкарва само по един размер.
 
От: Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

Трябва и различен SKU за всеки размер.
 
От: Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

Отвори таба за вариациите и избери да ги взема от XML елемент (последната опция май беше).
Ще иска Xpath да се укаже, за да схване структурата - там дърпаш някой от size таговете.
После трябва да се отвори джамче, от което вече дърпаш размера и го слагаш в нов атрибут.
Въпросния атрибут предполагам ще искаш да се ползва за вариации, тъй че може да цъкнеш отдолу опцията.

За SKU на вариацията може да се сложи комбинация от размер + базовото SKU.
 
От: Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

Нещо пак не се получават нещата... Направих горното, но не се качват вариациите. Ако някой има желание да му дам достъп да помогне да драсне. :)
 
От: Въпрос относно All import Pro (Woocommerce)

Нещо пак не се получават нещата... Направих горното, но не се качват вариациите. Ако някой има желание да му дам достъп да помогне да драсне. :)
В сайта на плъгина всичко е обяснено доста добре. На пръв поглед виждам, че ти липсва цена за всеки номер както и уникален SKU. Ако не можеш да се оправиш ми пиши на ЛС за да погледна :)
 
В сайта на плъгина всичко е обяснено доста добре. На пръв поглед виждам, че ти липсва цена за всеки номер както и уникален SKU. Ако не можеш да се оправиш ми пиши на ЛС за да погледна :)

Писах ЛС. :)
 

Горе