Въпрос относно EntroPay VCC.

Blue-Monday

Member
Добър ден,

регистрирах се в EntroPay и заредих някакви мангизи там, но на виртуалната ми кредитна карта, която е по подразбиране, вместо име пише ENTROPAY USER. Възможно ли е да въведа име по мой избор и как?
 
От: Въпрос относно EntroPay VCC.

Колега, моля те кажи как се оправи, защото аз съм на същото положение като теб.
Регистрирах се с цел да пазарувам от UK магазина на Playstation, но така и не успях да си заредя профила в магазина - не иска да ми приеме VCC.
Предполагам, че проблемът е името.

Междувременно, обаче, UK Playstation store не се поколеба да ми измъкне няколко пъти по една лира, за въвеждане на данните на картата в сайта им (пробвах различни варианти). Това ме навежда на мисълта, че разпознава картата...

Не мога да разбера, защо обаче не мога да пазарувам с нея (да зареждам профила си в магазина)

Плийз хелп
 
От: Въпрос относно EntroPay VCC.

Някои виртуални карти работят с всяко име и с всякакъв адрес (нямат AVS - Address Verification System) - достатъчно е да въведеш коректен номер, име на банката издател, дата на валидност и CVV.

Точно тези карти не ги познавам. Може би от някъде се задава име когато се генерира нова карта?
 
Последно редактирано:
Пичове, оказа се че освен всичко друго Playstation store от известно време е преустановил поддръжката на виртуални карти. Предполагам, че няма смисъл да дискутираме повече. Благодаря на всички на отзивчивостта.
 

Горе