Въпрос относно ePay

iskous

Member
Здравейте,
Преди малко се регистрирах в ePay.bg и ще го ползвам за първи път имам няколко въпроса, необходимо ли е да добавям кредитна/дебитна карта към акаунта си и може ли без тях някой да ми изпрати пари ? Бих се радвал, ако някой ми обясни, тъй като го правя за първи път...
 
От: Въпрос относно ePay

Здрасти,

не е нужно да регистрираш карта в Epay. Може да получаваш пари по микросметката. Достатъчно е да пращаш КИН или емейл на човека, който ще праща парите. В Epay има нива и за всяко ниво има определени лимити. Ако не се лъжа в 3-то ниво няма ограничение. В сайта им има достатъчно подробна информация.
 
От: Въпрос относно ePay

В epay е много удобен за ползване, но доста досаден с дневните лимити за теглене на 1 ниво, както си регистриран.
Можеш да прескочиш 2 ниво и да минеш направо на 3 ниво /Познато лице/, като отидеш до офис /не представителство/ на Изипей. Там срещу лична карта искаш регистрация за 3 ниво - струва 1 левче, и като бонус получаваш банкова сметка към микросметката си. Лично аз съм обвързала тази банкова сметка със skrill.

Това обаче не е всичко. За да нямаш лимити за теглене на ден/седмица, имаш два варианта или преди всяко теглене да изпращащ SMS или да си инсталираш сертификат /тегли се от сайта им/ на компютъра си. Уловката, само там където си инсталирал този сертификат, от там можеш да влизаш. За повече инфо или на страницата им или директно на телефона за клиенти. Обясняват добре.
 
От: Въпрос относно ePay

Благодаря, а знаете ли как да си прехвърля парите от epay в paypal ?
 
От: Въпрос относно ePay

Не съм запозната с това т.е. не съм пробвала. Дано друг да помогне :)
 
От: Въпрос относно ePay

Да – никак. Тотално различни системи, тотално различни обслужващ персонал, поддръжка и валути, както и такси.

ME подфорумът е за това. Търси се човек, който има PP funds и иска eP funds, и се правя размяната. Ако и 2-те страни не са сигурни (0 reps), то тогава се използва MiddleMan.
 
От: Въпрос относно ePay

Да – никак. Тотално различни системи, тотално различни обслужващ персонал, поддръжка и валути, както и такси.

ME подфорумът е за това. Търси се човек, който има PP funds и иска eP funds, и се правя размяната. Ако и 2-те страни не са сигурни (0 reps), то тогава се използва MiddleMan.

Както винаги полезен с точна информация. И аз научих нещо. Благодаря
 

Горе