Въпрос относно GenBUCKS

teodorss

New Member
Регистрирах се в сайта и сега какво ? Изтеглих си template и си избрах hosting + domein - поддомейн - Сега само трябва да кача template на хостинга ли ? И след това само да разпространявам сайта ?
kupi. 4yz. com това е поддомейна
 
ok - но аз мисля да не си вземам защото незнам може да не печеля - като е поддомейн клиентите може да помислят че е лъжа или нещо друго
 
не може ли вместо да се купува домейн, да се използва някой от безплатните, които се предлагат
 
Защо такова име??? кой ще влиза.... напиши нещо което да има смисъл с продукта дет ще го продаваш
 
overweight. 4yz. com
Значи качих си темплейт на домейна, промених config.php файла както трябва, но не съм сигурен че когато някой кликне за ордер ще го отчете като моя продажба. Защото като направих заявка от моят си сайт за проба, май не ми го отчете.
Та въпроса ми е има ли друго нещо за оправяне освен config.php и по специално трябва ли да се променя cart1.php файла.
Бях му добавил и други банери на сайта и с тях ми отчиташе тестови продажби, но на този продукт от темплейта не ми ги отчита и даже не мога да правя тестови поръчки.
Дано да сте разбрали нещо :oops: :lol: :wink: :D
 
$title = "LyseXL"; //enter your site title here
$tagline="Safe and Effective Weight Loss Formula"; //enter a tagline for your site - displayed in the titlebar
$id = "777ok"; //enter your GenBucks affiliate ID here
$keywords = "diet, diet pills, herbal diet pills, natural diet method, lose weight, weight loss, slim"; //site meta keywords
$description = "Lose weight fast and easy with #1 weight loss formula"; //site meta description
$orderlogo= ""; //optional
$domain = "overweight. 4yz. com"; //enter the domain name that this template is installed on
$successurl = ""; //optional
///////////////DONT EDIT BELOW HERE
list($alt1, $alt2, $alt3, $alt4, $alt5, $alt6, $alt7, $alt8, $alt9, $alt10) = explode(',', $keywords);

Мисля че всичко е наред но като кликна за ТЕСТ ордер и не става нищо. Не зарежда браузера и след малко дава ерор.
 
config-а ти е така мисля ако бъркам някой да ме поправи обаче мисля, че така както ти са $title, $keywords и $description ще ти ги вади еднакви на всяка страница което мисля, че е неправилно.Трябва да ги промениш като отвориш всяка страница и промениш мета таговете(ако не си де) :)
 

Горе