Въпрос относно Google AdSense!

plam4oo

New Member
Здравейте! Имам един малък но много любопитен въпрос, днес ми е 4-ти дан от както използвам Adsense, и за сега имам $15.56, но днес към 3 часа следобяд ми излиза предупреждение, че плащанията ми биле спрени, и да чакам ПИН кода до 3-6 седмици и да го въведа! На много места прочетох, че първо трябво да събереш $50 за да ти пратят извести, че ще получиш ПИН кода? Трябва ли да се притеснявам за нещо?
 
Не , това е новия начин на г. да подсигури че си истински човек , парите ще продължат да се трупат , а ти очаквай писмо съдържащо картичка в която ще ти пише този пин код - след това го въведи в сайта на адсенс и ще си валиден за получаване на чек :wink:
 
plam4oo каза:
Здравейте! Имам един малък но много любопитен въпрос, днес ми е 4-ти дан от както използвам Adsense, и за сега имам $15.56, но днес към 3 часа следобяд ми излиза предупреждение, че плащанията ми биле спрени, и да чакам ПИН кода до 3-6 седмици и да го въведа! На много места прочетох, че първо трябво да събереш $50 за да ти пратят извести, че ще получиш ПИН кода? Трябва ли да се притеснявам за нещо?

Спокс и аз съм така като теб и сега и аз си чакам пин-а по пощата ;) даже и тема съм пуснал точно заради това :) ако искаш пиши ЛС да лафим и аз съм нов в адсенс :)
 
plam4oo каза:
На много места прочетох, че първо трябво да събереш $50 за да ти пратят извести, че ще получиш ПИН кода? Трябва ли да се притеснявам за нещо?
От днес прагът е $10.
 

Горе