Въпрос относно google adsense

Здравейте, най - после бях одобрен с единия от сайтовете си.
Имам два въпроса относно разплащането: Из огромния и пълен с информация за мен adsense намерих две неща относно плащанията на които не намерих отговор.
1. Хора получаващи възнаграждения в България трябва ли да представят някакви документи на google ?
2. Има ли такса и ако да каква е тя за получаване чрез чек или банков превод ?
И тук естествено ако минимума е 3 Евро ще го изплатят ли защото мога да си въвеждам сам ...
 
От: Въпрос относно google adsense

Здравейте, най - после бях одобрен с единия от сайтовете си.
Имам два въпроса относно разплащането: Из огромния и пълен с информация за мен adsense намерих две неща относно плащанията на които не намерих отговор.
1. Хора получаващи възнаграждения в България трябва ли да представят някакви документи на google ?
2. Има ли такса и ако да каква е тя за получаване чрез чек или банков превод ?
И тук естествено ако минимума е 3 Евро ще го изплатят ли защото мога да си въвеждам сам ...

1. Естествено че трябва да предоставиш някакъв документ...лична карта, и тя трябва да е на човека на който с данните е регистриран акаунта.
2. Такси има, забрави за Чека, голя мъка е с тези чекове, поне 20 евро ще са ти разодите с чек. Задай плащане за физическо лице UW / без такса / или за фирма Банков превод /при мен не видях такса/ .
Минималната сума която могат да ти изплащат от Гугъл е 70 евро. Така че ако имаш в акаунта ти по малко от тази сума забрави за превод.
Като казвам Евро имам предвид ако регистрацията ти е за Европейският съюз, ако е за друга държава извън Европа там условията са различни.
 
От: Въпрос относно google adsense

Здравейте. Банковия превод е безплатен. В Централна кооперативна работят с чекове много евтино за суми под 100 долара е 8 за над 100 долара е 10 долара но е 25 работи дни процедурата и след като банковия превод е безплатен ще си остана на него :)

Къде трябва да предоставя тези документи ?
Как да заявя че искам пин код за удостоверение на адрес ?
Още чета информацията на гугъл от сутринта много нещо са изписали... много направо вече ми се иска да се откажа.. Само какво може и не може отне 2 часа :D
 
От: Въпрос относно google adsense

Здравейте. Банковия превод е безплатен. В Централна кооперативна работят с чекове много евтино за суми под 100 долара е 8 за над 100 долара е 10 долара но е 25 работи дни процедурата и след като банковия превод е безплатен ще си остана на него :)

Къде трябва да предоставя тези документи ?
Как да заявя че искам пин код за удостоверение на адрес ?
Още чета информацията на гугъл от сутринта много нещо са изписали... много направо вече ми се иска да се откажа.. Само какво може и не може отне 2 часа :D

След като натрупаш в акаунта си над 10 евро от Гугъл автоматично ти праща писмо с ПИН на адреса който си посочил в акаунта.
От самият акаунт в меню настройки на плащанията задаваш как искаш да ти се превеждат парите...съответно маркираш банков превод.
 
От: Въпрос относно google adsense

"Когато приходите Ви достигнат прага за потвърждение, ще Ви изпратим персонален идентификационен номер. " вече ми е ясно. Благодаря много.
 
От: Въпрос относно google adsense

Здравейте. Банковия превод е безплатен. В Централна кооперативна работят с чекове много евтино за суми под 100 долара е 8 за над 100 долара е 10 долара но е 25 работи дни процедурата и след като банковия превод е безплатен ще си остана на него :)D
Банковият превод е опция само за бизнес акаунт.
Ако си регистрирал личен се поразрови и прочети за безумията, които трябва да направиш за да си изряден пред НАП.

Иначе ПИН (реално е проверка на адреса) - 10€
Плащане 70€
 

Горе