Въпрос относно Google Adsense

gnmerindjey

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Колеги,
има реклама в сайта itzonebg.net, който е мой и е от Adsense. Не съм добавял рекламата аз и незнам къде да видя статистиката. Как ще стане това? Благодаря ви.
 
От: Въпрос относно Google Adsense

След като не е твоя рекламата, какво прави на твоя сайт?
 
От: Въпрос относно Google Adsense

Колега, махни този прозорец който изкача в началото защото е дразнещ поне за мен.
Второ, ето тук пише кой ти е добавил рекламата в сайта http://reverseinternet.com/adsense/5138265650295666, ако не си ти, някои ти е хакнал сайта

кодът е
"<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5138265650295666"
data-ad-slot="2982625345"></ins>"
 
Последно редактирано:
От: Въпрос относно Google Adsense

След като не е твоя рекламата, какво прави на твоя сайт?

Някой е катерил нуллнати благини ми се струва ...

PS Ако някой може да ми каже чий го дири тая тема в пазара?
 
От: Въпрос относно Google Adsense

Колега, махни този прозорец който изкача в началото защото е дразнещ поне за мен.
Второ, ето тук пише кой ти е добавил рекламата в сайта http://reverseinternet.com/adsense/5138265650295666, ако не си ти, някои ти е хакнал сайта

кодът е
"<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5138265650295666"
data-ad-slot="2982625345"></ins>"
Да, наистина не съм го добавял аз, някой от САЩ ми показва, че е. В headera го нямаше този код, къде може да е? Благодаря
 
От: Въпрос относно Google Adsense

Колко пари даваш след като си публикувал в този раздел?
И как така не знаеш къде да го търсиш след каот на едно от местата си написал на кирилица "реклама".
 
От: Въпрос относно Google Adsense

Колеги, добавям свой код,а след дадено време кода се променя, направо не знам ;х
 
От: Въпрос относно Google Adsense

На чуждия код се хванете 5-6 аверчета да му нащракате рекламите и готово, само гледай да не си нацъкаш твоите :D
 
От: Въпрос относно Google Adsense

На чуждия код се хванете 5-6 аверчета да му нащракате рекламите и готово, само гледай да не си нацъкаш твоите :D
Не те разбрах?
 
Последно редактирано:
От: Въпрос относно Google Adsense

Нещо не излиза като хората какво си написал. Редактирай поста.
 
От: Въпрос относно Google Adsense

Харесва ми ентусиазмът ти, макар че точно заради него претупваш нещата и правиш грешки. Препоръчвам ти да си копираш статиите в някакъв текстов редактор и да изтриеш сайта от сървъра. Инсталирай наново уордпреса ли е там каквото е и започни наново. Щото с тия щуротии дето ги правиш, скоро можеш яко да изядеш банана от адсенс.
Ти не можа ли да разбереш, че имаш дупки в сайта. Престани да инсталираш нулнати (крадени неща) или свалени от съмнителни сайтове. Има толкова хубави безплатни темплейти. Започни с такъв. Чети, чети, чети... като ти омръзне.. пак чети.

Иначе скоро нещата ги виждам така:

- Бан от програмата на адсенс
- Сайта извън индекса на Гугъл или в пясъчника

По-добре си създай една тема и нека хората да ти помагат със съвети. Вместо да правиш щуротии и да създаваш 1000 теми с всеки проблем на сайта.
 

Горе