Въпрос относно hostbulgaria

От: Въпрос относно hostbulgaria

Аз :)

идва писмо и ти казват до 5-6 дни да си оправиш скриптовете ( тук http://help.hostbulgaria.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B4%D0%B0 имат съвети за оптимизация на сайт и wordpress ) или ако са повече от един сайт да махнеш единия , или да освободиш акаунта от сайтовете си. Ако си предплатил за повече време ти връщат парите за времето, което остава до изтичането. Максималното процесорно време там е 40, всеки може да си следи колко изразходва в root директорията на акаунта има файл account-stats, там е отбелязано процесорното време по дни.
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Аааа, не не не - джумлата е първенец в това първенство, моля да не се бърка WP с джумлата по отношение на натоварването!
 
От: От: Въпрос относно hostbulgaria

Аз :)

идва писмо и ти казват до 5-6 дни да си оправиш скриптовете ( тук [url]http://help.hostbulgaria.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B4%D0%B0[/URL] имат съвети за оптимизация на сайт и wordpress ) или ако са повече от един сайт да махнеш единия , или да освободиш акаунта от сайтовете си. Ако си предплатил за повече време ти връщат парите за времето, което остава до изтичането. Максималното процесорно време там е 40, всеки може да си следи колко изразходва в root директорията на акаунта има файл account-stats, там е отбелязано процесорното време по дни.
А къде се намира този account stats ?
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Аааа, не не не - джумлата е първенец в това първенство, моля да не се бърка WP с джумлата по отношение на натоварването!

Дам, като прибавиш и прехваления друпал си в правилната посока! :)
 
От: От: От: От: Въпрос относно hostbulgaria

В самия дир на акаунта ти. Пример: /home/brad1985/, а файла се казва "account-stats".
Мерси, сега ще гледам накъде съм с тези накачулени wp:)
 
От: Въпрос относно hostbulgaria

Подлъгах се по положителните мнения. Отскоро съм на HostBulgaria и не съм доволен. Сайтовете ми падат вече няколко пъти и то докато съм онлайн и работя по тях... кой знае какво става, докато не ги следя. От време на време нещо се бъгва (предполагам в sql-а) и получавам странни грешки, а някои от функциите на WP спират да работят.
 

Горе