Въпрос относно hostgator

nutrim

Member
Здравейте, някой от вас знае ли, че никъде не намерих къде го пише в сайта и колко е ограничението на процесорното време на споделените планове "Baby" и "Business"

Благодаря предварително за отговорите ви :)
 
От: Въпрос относно hostgator

Violations of the Terms of Service will waive the refund policy.

7. Resource Usage

User may not:
a) Use 25% or more of system resources for longer then 90 seconds. There are numerous activities that could cause such problems; these include: CGI scripts, FTP, PHP, HTTP, etc.
b) Run stand-alone, unattended server-side processes at any point in time on the server. This includes any and all daemons, such as IRCD.
c) Run any type of web spider or indexer (including Google Cash / AdSpy) on shared servers.
d) Run any software that interfaces with an IRC (Internet Relay Chat) network.
e) Run any bit torrent application, tracker, or client. You may link to legal torrents off-site, but may not host or store them on our shared servers.
f) Participate in any file-sharing/peer-to-peer activities
g) Run any gaming servers such as counter-strike, half-life, battlefield1942, etc
h) Run cron entries with intervals of less than 15 minutes When using PHP include functions for including a local file, include the local file rather than the URL. Instead of include("http://yourdomain.com/include.php") use include("include.php")
 
От: Въпрос относно hostgator

Благодаря ти много!

А хостинг плана "baby" би ли издържал сайт правен на Joomla, който не е лекичък около 20к импресии дневно.

Надявам се някой който ги ползва и има наблюдения от собвени сайтове да сподели опит до колко издържат.

Благодаря пак!
 
От: Въпрос относно hostgator

Аз имам такъв план, но ползвам главно трафик. Сякаш много ще му дойдат на бейбито 20к дневно на Джумла.
 
От: Въпрос относно hostgator

А може ли да ми препоръчаш някой споделен хостинг, който ще ми свърши работа, че не ми се взема още VPS
 
От: Въпрос относно hostgator

Някой от по-големите "товарячи" трябва да каже. На мен риселърския план на Хост Гейтър ми изглежда най-подходящ за тебе. Най-добре да почакаш черния петък и да вземеш един такъв.
 
От: Въпрос относно hostgator

Някой от по-големите "товарячи" трябва да каже. На мен риселърския план на Хост Гейтър ми изглежда най-подходящ за тебе. Най-добре да почакаш черния петък и да вземеш един такъв.

Благодаря ти!
 

Горе