Въпрос относно WordPress

XuKcA

Member
Здравейте!Начинаещ съм относно WordPress & PHP и имам няколко въпроса.Сайтът ми е www.nebivalici.com .Намерих си един темплейт и искам да премахна всички widgets от sidebar и да започна всичко наново да си слагам.Бихте ли ми казали как става това?И има ли нещо като WYSIWYG plugin за Wordpress,който да ми позволява да редактирам сайта си в стил Blogger?Мерси предварително на всички!:)
 
От: Въпрос относно WordPress

Здравей

Прочети тази онлайн книжка [url]http://moiatblog.com/wordpress-optimizatsiya-za-tarsatchki.html[/URL] Превел съм я преди година, но може да ти свърши полезна работа при запознаването ти със ситемата WordPress.
Освен книжката можеш да прочетеш още много полезни статии за Wordpress - пак там в моят блог.
 
От: Въпрос относно WordPress

Най-лесният начин е отиваш на Външен вид - Редактиране - и там редактираш файловете един по един (Ако WP ти е на БГ).

Специално тази тема се превежда от нейните опции...
Ако имаш конкретни въпроси ги задай тук и се надявам да помогнем.
 
От: Въпрос относно WordPress

WP има функция за статичен и динамичен сайдбар.
Като отидеш на Widgets/Джаджи (в менюто за избор на скин са), можеш да си ги редиш и default-ските (статичните) се махат за сметка на тези, които ти си сложил.
Ако искаш съвсем празен сайдбар, можеш да сложиш "Text" widget, който да е празен.
 
От: Въпрос относно WordPress

Здравейте!Оправих се,но сега се появи проблем.В страницата изпратете снимка не ми излиза адсенс в десния сайдбар.Мерси предварително!
 

Горе