Въпрос отностно Godaddy Hosting..

monefff

Well-Known Member
Здравейте отново форумни машини :p,

Ще си закупувам Hosting и малко домейни от GoDaddy.com

И реших да се пусна на следната тарифа.. ( направо ще ви прикача снимка )



Та.. Въпроса ми е следният..

Какво представляват тези търсачки които ми предлагат за 20 долара и заслужава ли си да ги дам тези долари ?

И също така след колко време изтича ваучера които ще ми дадът на стойност 100$ ? Има ли определен срок, защото все още не съм си довършил сайта :)

И бихте ли ми казали кое е по-доброто ? Linux основата или Windows (За Хостинга..?) Защото ми дават право на избор :)
Тоест ако някой си е купувал и, ако може да сподели разликата :)

Ще очаквам отговор в най-скоро, време за да мога да пусна поръчката :p

Благодаря предварително!

Поздрави,
Симеон
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Това което ти предлагат е Субмит на сайта ти в няколко търсачки. - Не си струва!
Това не ти гарантира нищо. По-добре сам си пусни сайта в търсачките - има добри сайтове за тази цел.
Хостинга им не е от най-добрите, но все пак ако си решил да е при тях избери Линукс хостинг.
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Не си заслужава за 20$ Няма смисъл ;)
Както каза колегата Собиески сам да си го направиш... Ако си купуваш хостинг от там,гледай да не натоварваш много CPU-то .. Иначе е добре.
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

В какъв смисъл да го натоварвам ?
Някой ползвал ли го е като цяло този вид хостинг?
И мога да имам повече от 5-10 сайта на него нали, няма проблем? :)
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Аз го ползвам от 1 година,но сайта ми не е толкова голям за да го натоваря.. От други хора (потърси в темие имаше някъде за обсъждане)Казват ,че при по високо натоварване на сайта хостинга нестава за нищо.. Тяхно Мнение,несъм тествал за да ти кажа..
Какъв план за 5-10 сайта??
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Делукс :)
За трафика на сайтовете незнам как ще стане.. Защото не-знам колко посещения ще имам, но със сигурност ще са над 7000 души.. Като за начало говорим..
+ това съм предвидил доста добра сума от парички за реклама.. и затова се надявам, че няма да имам проблем..
А пък и не съм видял много хора да се оплакват от тях :)

Мисля, че са добри, но не мога да кажа конкретно, защото до сега не съм ги ползвал..

И затова ми е интересно някой да сподели с мен, за да разбера за какво става на въпрос..
Като цяло, ще махна това с търсачките.. ще си ги добавя сам сайтовете :)

@pinky_tinky ти на кой план си ?
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Аз съм на икономичен.. Държа 2 сайта на него....

А, и как така реши . Още не си пуснал проекта ,а пък реши ,че ще имаш 7000 потребителя??
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

И да не вземеш да търсиш cpanel? Godaddy си имат собствена система дето може да ти се стори малко объркана в началото.
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

50 на 50. Ако мислиш, че имаш достатъчно умения да събмитнеш сайта си в тези търсачки, не давай парите /но щом питаш тук, едва ли имаш такива умения/. 20$ може да ти се виждат много, но никак не е така за това което предлагат GODADDY. Доста "майстори" от форума ще кажат също, че не си заслужава, защото те го правят това всеки ден. Правилното събмитване в търсачките които предлага GODADDY + информацията/услугите които предлагаш на сайта = 80% от успеха ти!
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

@bulram - Срещу тези 20$ тук ще му свършат по-добра работа ако наеме човек гарантирам ти ;)
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

И какви умения ти трябват за събмитване в търсачки ? За мен това е ненужна операция, по-добре ги дай тия 20 долара да ти събмитнат сайта в 200 социал букмарк сайта. Ефекта ще е мноого по-голям
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Според мен, ако е това което предлагат GoDaddy, само събмитването в тези сайтове които ми ги даде Sobieski , ще успея да се справя и сам :)
А за тези 20$ мога да купя фейсбук ваучери? или пък да пусна реклама в някоя "задоволително" голяма група :)

@Viko, в какъв смисъл имаш предвид 200 социал букмарк сайтовете? :) Би ли ми дал някакви такива ?
Не ми е проблем сам да си ги събмитвам, свободно време имам :)
Надявам, се че не е толкова трудно..

Поздрави,
Симеон
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

AlanFort@- На тебе какво не ти харесват GoDaddy? Бил ли си и с какво си "пострадал" от тях?
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

@Viko, в какъв смисъл имаш предвид 200 социал букмарк сайтовете? :) Би ли ми дал някакви такива ?
Не ми е проблем сам да си ги събмитвам, свободно време имам :)
Надявам, се че не е толкова трудно..

Не е трудно, щом имаш свободно време :) Ето един списък - http://arthackers.net/2011/03/dofollow-social-bookmarking-sites-2011/
Потърси из форума, ще намериш и други списъци. Под социал букмарк имам предвид сайтове като свежо, диг и др.
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Не съм, но много познати страдат, особено wordpress юзерите. Просто идиотите от nodaddy стват само за домейни.
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

още не е купил домейна и вече очаква над 7000 на ден :)
Друг пък пита за чат с 3000 онлайн, и пак проект в разработка, при това и първи. Какви мечтатели са напълнили форума :)
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Мечтите умират последни... :lol:

А сега сериозно, не съм чул някой да е доволен от техния хостинг. Що пък баш тях нацели в избора си? Виж хостгатора много го хвалят, суперхостинга, прочети из темите за хостинг услуги.
Или искаше само да се изфукаш, че с покупката на домейн ще се юрнат 7к юзера да цъкат из сайта докато още не е индексиран даже. Ако владееш някакви вуду магии си е друго вече.
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Най-добрата услуга която можеш да си направиш е ,изобщо да не си и помисляш да си закупиш xостинг услуга от тези кретени.След нова година такава беля си докарах с тях ,че направо незнам как не ми побеляха косите.Става въпрос за най големият им план Ultimate
img_4gh_small.png
.Пълни олигофрени закачат ми SSLa на съвсем друг домейн от този който аз посочих .След това 1 седмица разправии съпорта им, отговаря веднъж на 24 часа ,скасаха ми нервите и нищо не направиха .Накараха ме да си купя отделно друг SSL ,пък после те да ми варнат парите щото такава им била системата .Както и да е ,с тoва се оправихме ,платих си те ми върнаха сумата за SSLa .Нагласих си нещата аз ,закачих си сайта и тръгвам да си ползвам бонусите от пакета ,ваучерите за реклама и хоп изненада ,пак 2 дена чакане за отговор от съпорта им ,за да получа отговора че не може да ги ползвам защото те били само за американци. Така ли пощурях CANCEL на акаунта и край.Рефунд на сумата и майни до 10-то коляно им теглих.Сега само изчаквам домейните които имам там да им дойде време за подновяване и един по един всичките ги трансферирам към NAMECHEAP.Една стотинка повече на тези нещастници няма да им дам.

С две думи xостинга на таткото е GoDaddy shit
 
От: Въпрос отностно Godaddy Hosting..

Е то домейните можеш още от сега да ги трансферираш
 

Горе