Въпрос отностно Paypal

manqka94

New Member
Здравейте,

Имам въпрос отностно Paypal,имам Paypal акаунт,в който са регистрирани две дебитни карти.Въпроса ми е възможно ли е да се прехвърлят пари от едната карта в другата?

Благодаря предварително
 
От: Въпрос отностно Paypal

То има, ама ако минат през пейпал ще ти отсекат главата. За прехвърляне от една сметка в друга обикновено се ползва онлайн банкиране.
 
От: Въпрос отностно Paypal

А имали възможност да регистрираме в Paypal карта която не е на мое име,а е на родител?
 
От: Въпрос отностно Paypal

Здравейте,

Имам още един въпрос относно Пайпал. Да речем, че майка ми праща всеки месец по пайпал пари в моя пайпал и аз от там си го превеждам в сметката си. Всеки месец по 1000-1500лв. трябва ли тези пари да се осчетоводяват като майка ми праща все едно джобни.Нейният акаунт е фирмен.
 
От: Въпрос отностно Paypal

Здравейте,

Имам още един въпрос относно Пайпал. Да речем, че майка ми праща всеки месец по пайпал пари в моя пайпал и аз от там си го превеждам в сметката си. Всеки месец по 1000-1500лв. трябва ли тези пари да се осчетоводяват като майка ми праща все едно джобни.Нейният акаунт е фирмен.

Ти имаш лимит 2,5к евро на година.
 
От: Въпрос отностно Paypal

Теоретично може. Но щом като питаш значи се опасяваш от някаква проверка. Ако случайно има такава, майка ти може ли да докаже произхода на тези пари. Защото ако заплатата и е 500 лв. а ти праща по 1000-1500лв. джобни, това буди подозрение.
 
От: Въпрос отностно Paypal

Здравейте,

Искам да ви попитам отново нещо относно Paypal upgrade-нах си акаунта на бизнес и си въведох VAT номера в Paypal и не би ли трябва след регистрирането на VAT-а да ми издават фактура за всяка транзакция? Попринцип правя плащане само.Благодаря
 
От: Въпрос отностно Paypal

Защо, банките в БГ да не ти издават фактури за всяка транзакция? :) Фактура получаваш по фирмата от която купуваш. А за таксите от пейпал, както и от банките, се работи с извлечения.
 

Горе