Въпрос -фейсбук страници.

manqga

Member
Някой знае ли дали има програма или приложение с което може дадена страница да поства снимки или линкове автоматично при предварително зададени?
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Знам, че ги знаеш :lol::p
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Има ли някакв риск да ти вземат данните и съответно страниците с приложението на hootsuite
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

И автоматично ти поникват мъдреците. Кофти е.... :lol:
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Да, на 99% си изгорял ...

И автоматично ти поникват мъдреците. Кофти е.... :lol:

ееее не... като прочета такива мнения и просто ми правите деня.. хахааххахахахахахахахахахахахаххахааахаххаххахахаххахаха :lol: :lol: :lol: :lol::lol:
сори за офтопика :D:D:D:D:D

You must spread some Reputation around before giving it to redrum again.
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Къде го видяхте тоз голям смях не можах да разбера
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Е*аваме те. Скиви сега. Даваш на приложение да ти управлява страниците. Щом не искаш да има и 1% риск, пускай на ръка. Иначе винаги има риск ;)
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

1% риск ме устройва :D :D :D
Няма грам риск, от настройките във фейса може да изтриеш всяко приложение на което си дал права. Те нямат достъп до паролата и други такива неща.
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Да има много варианти още 1 от мен :
Напиши в търсачката на фейса rss graffiti :)
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Там ми изписва че иска управление на страниците да не ми ги цапне създателя на прложението :D :D
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

А знаете ли, дали една ГРУПА може да се преправи/трансформира във ФЕН СТРАНИЦА :?:
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Мисля, че не може.
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Нещо не мога да се оправя с тва hootsuite ..... май не може да прави това дето аз искам а примерно да задам за деня да ми качи 20-30 снимки през 30 мин без да се занимавам аз
 
От: Въпрос -фейсбук страници.

Ами Хуутсуит дава много бъгове, преди май не даваше. Но трябва да качиш една по една и да задаваш на всяка час. Също така се наблюдава, че не достига до всичките фенове, въпреки, че се публикува поста. Успех!
 

Горе