Въпрос - 2-ри домейн в роот дир.

Synthetic

Active Member
Искам да ви попитам дали ще има някакъв отрицателен резултат ако имам инсталиран 2-ри wordpress blog с присъщ към него домейн в основната root dir. на хостинга. Примерно имам главен домейн към хостинга си и в директорията , която е главна и е инсталирам съм инсталирал също и папката с новия wp блог. Когато гледам статистиките за трафика от хоста си виждам вместо noviqdomein.com , noviqdomein.GLAVNIQ-DOMEIN-KUM-HOSTA.COM ... T.E субдомейн и блога ми се отваря в домейна на блога - новия , а също така и в субдомейна, който е аutocreated заради инсталацията в главната роот директория предполагам... Направих редирект от съб домеина към чистоновия ми домейн на блога. Сори ,че обеснявам малко объркано , но от скоро боравя с хостинг провайдър.. какво трябва да направя? Това ще се отрази ли отрицателно. Пишете ми тук или в скайп-а ми SomethingBetter


10x :_)
 
От: Въпрос - 2-ри домейн в роот дир.

Ако съм схванал правилно, искаш да добавиш 2ри домейн?
Може новия домейн да го добавиш като addon domain и да му направиш някаква папка, но не в public_html. Примерно /domains/new_domain.com/

Ако го сложиш в public_html-a ще бъде достъпен през първия сайт, не че е кой знае какво, ама така е по-чисто.
 
От: Въпрос - 2-ри домейн в роот дир.

Moля те, ползвай термини като паркирани домейни или add-on домейни.
Аз лично нищо не ти разбрах...
 
От: Въпрос - 2-ри домейн в роот дир.

Ако съм схванал правилно, искаш да добавиш 2ри домейн?
Може новия домейн да го добавиш като addon domain и да му направиш някаква папка, но не в public_html. Примерно /domains/new_domain.com/

Ако го сложиш в public_html-a ще бъде достъпен през първия сайт, не че е кой знае какво, ама така е по-чисто.

Благодаря ! :) Ще се опитам да го направя по-късно
 

Горе