В какво умение да вложа време и пари ?

colF

Member
Здравейте! В момента карам курса на DigitalPRO ( имам тема, след края на курса ще напиша мнение ) Иска ми се да се науча да работя със софтуер, като това да ми позволи да работя като фрилансър ( като цяло нещо, което да ми носи някаква доходност, дори да е малка ) Винаги ми е харесвало да се ровя из различни програми, ( Sony Vegas , FL Studio , разни photo editor-и и подобни "по-аматьорски" , имам представа как се работи с PhotoShop, но на съвсем начално ниво )

За сега само набирам информация, въртят ми се в главата - PhotoShop , After effects , Wordpress ? ( тук вмятам, че програмирането не е моето и не мисля да задълбавам там, възможно ли е без програмиране да навляза в Wordpress ? )

Като цяло пиша темата, за да получа мнения и съвети, може да е за други програми или пък курсове.
п.с. - Ще избера само една програма, в която ще вложа време и пари.
Поздрави
 
Здравейте! В момента карам курса на DigitalPRO ( имам тема, след края на курса ще напиша мнение ) Иска ми се да се науча да работя със софтуер, като това да ми позволи да работя като фрилансър ( като цяло нещо, което да ми носи някаква доходност, дори да е малка ) Винаги ми е харесвало да се ровя из различни програми, ( Sony Vegas , FL Studio , разни photo editor-и и подобни "по-аматьорски" , имам представа как се работи с PhotoShop, но на съвсем начално ниво )

За сега само набирам информация, въртят ми се в главата - PhotoShop , After effects , Wordpress ? ( тук вмятам, че програмирането не е моето и не мисля да задълбавам там, възможно ли е без програмиране да навляза в Wordpress ? )

Като цяло пиша темата, за да получа мнения и съвети, може да е за други програми или пък курсове.
п.с. - Ще избера само една програма, в която ще вложа време и пари.
Поздрави

Ако ще влагаш време и пари в умение, вложи ги в маркетинг и продажби.
Как ще те наеме някой като фрилансър, ако не можеш да "продадеш" себе си?
Уменията за нещо като PhotoShop се учат в движение, когато потрябват.
 
Ако ще влагаш време и пари в умение, вложи ги в маркетинг и продажби.
Как ще те наеме някой като фрилансър, ако не можеш да "продадеш" себе си?
Уменията за нещо като PhotoShop се учат в движение, когато потрябват.

Точно за това написах, че карам DigitalPRO в момента. :) И сега започвам да търся и "другото"
 
За сега само набирам информация, въртят ми се в главата - PhotoShop , After effects , Wordpress ? ( тук вмятам, че програмирането не е моето и не мисля да задълбавам там, възможно ли е без програмиране да навляза в Wordpress ? )

До голяма степен може.
В днешно време повечето работа опира до подбор и настройка на теми и плъгини, плюс работа с page builders.

Но ще имаш един груб таван и няма да можеш да вършиш по-специфични или деликатни работи.

Но иначе - да, можеш да станеш един добър WP дизайнер - оператор на Elementor или Диви примерно. Доста се търсят такива.
 

Горе