В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Бъдещата новогодишна реч се предвижда вече да е от тази зала: 740319_3529064283965_1150218162_o.jpg в предвид икономическия просперитет,който се очаква тази година,което изисква една по-широка мащабност.
 
Последно редактирано:
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

NZ1.jpg
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

Това е изявление на Плевнилиев от днес:
Гордея се с тази реч и ми се иска повече хора да чуят и да разберат посланията в нея. Обещавам да ги припомням често през тази година. Надявам се Новогодишното ми обръщение да е докоснало сърцата на българите, защото е искрено и отразява дълбоката ми вяра, че можем повече като народ.

ако ви се ще да го прочетете цялото вижте тук, ако пък и вие като него сте се почуствали горди Колорадски българи .. кажете кое точно ви накара да се чувствате така!??
 
От: От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

кажете кое точно ви накара да се чувствате така!??

Аз се чувствам като в някакъв абсурд. Президента прави гаф и после излиза вика "Я, се гордея с таз реч беше мноууу яка и ша ви повтарям цяла година!". После ще излезе Боко и ще рече "Те тава е най-добрата реч на президент от 20 години насам. За гафа са виновни предишните!".

Ненормална държава, майна! :mrgreen:
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

При условие, че президентът ни има много малко права и задължения как успява да прави толкова много гафове не ми е ясно. Трябва само да ходи на екскурзия в различни държави и от време на време да каже някоя реч, и това не върши като хората. Представете си ако имаше повече права какъв ужас щеше да е. Сега най-лошото, което може да стане е да ни направи за смях пред света, а ако и управлението на държавата зависеше от него не си представям какъв кошмар щеше да е. Може би щеше да е дори по-лошо, отколкото е в момента.
 
От: В обръщението на Плевнелиев имало кадри от САЩ

При условие, че президентът ни има много малко права и задължения как успява да прави толкова много гафове не ми е ясно. Трябва само да ходи на екскурзия в различни държави и от време на време да каже някоя реч, и това не върши като хората. Представете си ако имаше повече права какъв ужас щеше да е. Сега най-лошото, което може да стане е да ни направи за смях пред света, а ако и управлението на държавата зависеше от него не си представям какъв кошмар щеше да е. Може би щеше да е дори по-лошо, отколкото е в момента.
Нещо върху, което винаги съм се чудил... :) Толкова ли е трудно да обикаляш и да махаш с ръка.
 

Горе