В тоя форум всички са станали много мързеливи!

От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

И аз мислех да пусна такава тема. От една седмица насам, та даже и от повече всеки го мързи да пише, ако пише пише малък коментар или се заяжда някой. Слаба работа..
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Добро утро :)Не сме свършили работа за 5 стотинки от много приказки за политика нали...
Така си e в бизнеса няма място за вълнения и емоции ..от тази гледна точка radev е прав за констатацията.
 
Последно редактирано:
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Ади, не всичко е бизнес. Хората би трябвало да имат и личен живот в който да ги интересуват не само аффилейт програми, ами и нещата които се случват около тях.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

аз говорих за услугите
майната им на коментарите

за последния календарен месец с поне 10 човека имах контакти за услуги
от тях около 2 си вършат чат пат работата

после трябвали ми 5 долара в пп
не знам кво си
правя еди какво си спешно за пари...

:mad:
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Навсякъде е замряло, не само тук. През лятото повече се мисли за почивки и басейни, отколкото да се седи на компютъра и да се пише по форуми.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

стига сте били ботове!
пишете на автопилот!
Не си прав Радев. Ако пишем на автопилот няма да е интересно. Друго си е да насметеш някой в ъгъла на форума. :D
 
От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

аз говорих за услугите
майната им на коментарите

за последния календарен месец с поне 10 човека имах контакти за услуги
от тях около 2 си вършат чат пат работата

после трябвали ми 5 долара в пп
не знам кво си
правя еди какво си спешно за пари...

:mad:
За това и аз те подкрепям.И аз няколко пъти минах през това разочарование да го наречем.
Който няма да свърши работа или ще я свърши чат-пат е по-добре въобще да не се включва в темите за работа.
Губиме си напразно и взаимно времето.:mrgreen:
 
От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Не си прав Радев. Ако пишем на автопилот няма да е интересно. Друго си е да насметеш някой в ъгъла на форума. :D

radev ни насмита всичките от време на време , но не по просташки начин като твоя
 
От: От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

radev ни насмита всичките от време на време , но не по просташки начин като твоя
adi ти какво правиш още тук с твоето пословично малоумие?
 
От: От: От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

adi ти какво правиш още тук с твоето пословично малоумие?
Harkon, не се пали излишно рано сутрин.Тя /Adi/ просто не е разбрала, че се шегуваш най-вероятно.:)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Всеки път някой като натисне бутона "Публикувай тема" (който всъщност още си седи на английски) действието е потенциално превръщане в поредния махленски скандал.

Нали вие последните няколко дни активно пишете за изборите и колко сте надъхани и всичко останало.

Хора, които не могат да се разбират помежду си и се карат без видими причини, как създават единна република и гражданско общество?

Не създават!

А на админите пак им е през.... бутона (както винаги)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

harkon аз да съм ти проблема ти пожелавам :)
 
Последно редактирано:
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Radev, както винаги си прав.
Обаче Adi и твоя израз просташки, който употреби, също май не му е тук мястото.
Хайде, сипете си по още едно кафе за досъбуждане и евентуално може и да си се извините съвместно...
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Harkon, имаш моето уважение, но не е красиво да говориш така на жена.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Ей на това му се вика от нищо нещо, излишно чесане на езици. Много отрано ви напече слънцето бе хора, още няма 10 часа и не е напекло както трябва. Май за тази тема има едно много подходящо място - кофата.
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Проблема е там, че няма кой да я прати в кофата :)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

"Навсякъде е замряло, не само тук. През лятото повече се мисли за почивки и басейни, отколкото да се седи на компютъра и да се пише по форуми."

аз не съм съгласен с това, това че нямам хиляди мнения не зна4и 4е не съм из4ел голяма 4аст от темите тук
 

Горе