В търсене на дропшипинг партньор!

swa5tica1

New Member
Здравейте!

Намирам се в Германия, но след 2-3 седмици се връщам в България и съм решил да дам старт на онлайн магазин.

Стока нямам, затова предпочитам варианта с дропшипинг партньор.

Сайтът, който ще бъде направен е от програмист, с най - вероятно полу - готов темплейт, със закупен хостинг, както и домейн.
Ще бъде направена оптимизация за Google, както и ще има реклама.

Към момента все още не съм конкретно насочен към продукти...

Ще се радвам на предложения.

Искам с някой да станем партньори и да работим занапред.

Предпочитам човек, който има достатъчно стока.

Както и за предпочитане е регистрирана фирма по ДДС...

Неща които ще се уточнят.

За връзка с мен:

[email protected] или лични съобщения.
 
Последно редактирано:
Вие някакви малоумни ли сте?

Какъв паралелен свят?

Като администратор на един от огромните форуми в България, ще си позволя да ти кажа, че живея там където ми харесва и подобни снобски изказвания съм виждал в историята, повече отколкото ти си тролил през целия си живот!

Пусната е тема с конкретно заглавие и елементарен въпрос.

Това да не е форум за незрящи някакъв?

Въпроса ми беше дали някъде бъркам в начина на синтезиране, но едва ли.
 
Това твоето е като да си напълниш количката в Кауфланд с македонска наденица, вафли "Ная", голям пакет тоалетна хартия, да се наредиш на километрична опашка за касата и да почнеш да роптаеш кога най-сетне ще те поканят при управителя да обсъдите сделката на четири очи.
 
Въпроса ми беше дали някъде бъркам в начина на синтезиране, но едва ли.
Понеже във форума има много написано по темата и във всяка тема има контакти и предложения, просто си отдели време да ги прегледаш. То са дрехи, електроника...;)
 
Вие някакви малоумни ли сте?

Какъв паралелен свят?

Като администратор на един от огромните форуми в България, ще си позволя да ти кажа, че живея там където ми харесва и подобни снобски изказвания съм виждал в историята, повече отколкото ти си тролил през целия си живот!

Пусната е тема с конкретно заглавие и елементарен въпрос.

Това да не е форум за незрящи някакъв?

Въпроса ми беше дали някъде бъркам в начина на синтезиране, но едва ли.

Твоето изказване:
Колеги, някъде бъркам ли?
Никой не се включва

Не смяташ ли, че бизнесът малко поспря и че 90 процента от дропшипинг обявите са фалш? Като знаеш какво е форум, прочети го този внимателно и си направи изводите.
 

Горе