ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО..."

От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Не е нужно да го хвалиш, ти просто вианги го пропускаш и храниш другите, ти си ясен герберастин, не можеш и да се прикриваш даже, стига си се нервил, че изби пяна, малък жалкар

Ох така ли ви учат на комсомолските срещи? Няма ли нещо по-оригинално да ви напълнят празните кратуни!

Пак ти казвам приложи никому ненужните ти умения и виж какво за кого съм писал има за всички по много - няма избирателно както при теб и другите русофили!

Както би намерил и какви принципи отстоявам и спокойно ако имаш акъл в тиквата си ще видиш, че няма партия която да е близка и на 10% с това, което отстоявам!
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Защо пък реши, че се мисля за най-висша инстанция? Напротив, аз осъзнавам колко съм некомпетентна по много от темите, които се обсъждат тук. Това, в което съм убедена, обаче е, че не изглеждаш безпристрастен, колкото и да се опитваш да се правиш на такъв. Също не успя да ме убедиш и, че си особено компетентен, но с това не твърдя, че аз съм по-компетентна от теб, а само, че ако ми потрябва компетентен ментор - няма да се обърна към теб да ме ограмотяваш.:wink:
п.с. Радвам се, че съм ти първата в нещо.:) Спести си питиетата - рядко употребявам.:)

Радвам, се че поне има към кого да се обърнеш!
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Ох така ли ви учат на комсомолските срещи? Няма ли нещо по-оригинално да ви напълнят празните кратуни!

Пак ти казвам приложи никому ненужните ти умения и виж какво за кого съм писал има за всички по много - няма избирателно както при теб и другите русофили!

Малко жалкарче, никому ненужните ми умения съм ти обяснявал какво е social bookmark и какво е seo, така че за умения ще мълчиш като посрано детенце, преди 2 години не знаеше какво е скрапбокс и съм ти обяснявал с часове за линкбилдинг, затуй ще мълчиш, герберски клоун.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Малко жалкарче, никому ненужните ми умения съм ти обяснявал какво е social bookmark и какво е seo, така че за умения ще мълчиш като посрано детенце, преди 2 години не знаеше какво е скрапбокс и съм ти обяснявал с часове за линкбилдинг, затуй ще мълчиш, варненска мастио.

Social bookmark, scrapebox сам потвърди никому нужните умения в стари приоми! Хайде отивай да показваш в комсомола какъв си бил велик, както бай Тошо едно време!
Така ли ви учат да скачаш с лични нападки и обид, когато някой ти каже, нещо което е истина?! Или ви учат да плюете по всичко, що не е одобрено от Комсомола?

П.С. Хайде оставям те в жлъчта ти! Дано някой ден ти дойде разума, навремето имаше добри наченки ...
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Toва, че са остарели практики, не означава, че не съм ти ги обяснявал с часове едно време, тъпа кратуно.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Toва, че са остарели практики, не означава, че не съм ти ги обяснявал с часове едно време, тъпа кратуно.

Значи, сам потвърждаваш, че са ненужни но реши да ме нахраниш?!? Човече спри ги тези комунистически промивки иди на лекар - вървиш с бързи стъпки към деменция!
Виж не искам да ти пиша повече, защото с всеки пост ставаш все по жалък, затова спирам да пиша(става просто гавра с прост - а това вече ще е кофти постъпка от моя страна), да ти запазя част от достойнството ти, както ти казах навремето имаше наченки можеше да направиш много неща, но уви ...
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Сега остава и осъденият престъпник Цецо шесте апартамента от мутренската организация герп,да стане пак министър на вътрешните работи и цирка ще е пълен.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Идват или си отидоха????
http://offnews.bg/news/България_1/М...е-легимират-няма-правно-основание_235981.html

при които полицаи отказваха да се легитимират или не носеха съответните отличителни служебни знаци на униформите си по време на летните протести в София.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Ей сега тъкмо каза цецо тъпото по нова, че още като се върнели и връщат гдбоп. Хай да ви е честито :lol:
Сега остава и осъденият престъпник Цецо шесте апартамента от мутренската организация герп,да стане пак министър на вътрешните работи и цирка ще е пълен.
 

Горе