ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Да бе, сигурен съм :)

И пак не ми отговори на въпроса? Да не излезне, че гъзолизеца Бойко всъщност е първия министър, който се опълчва на САЩ в името на българския интерес?
Ама как да ги знаеш тия работи като си се пръкнал миналата седмица и полезрението ти хваща само тоя период :))

Неммм виж тука пак си в грешка не бойко се е опънал на хамериканците, а хамериканците опъват бойко постоянно. И нямам намерение да споделям възрастта си с деца които закусват вафли Б.Б.. :wink:

@Блеки Гледал съм го много пъти видеото.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Не съм нито гербер, нито бесепар, ама това да кажеш, че ББ се опълчва на САЩ...не знам, в някоя паралелна реалност може би :)
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Цветан Цветанов не излезе ли преди време с брошка на костюма : CIA ? - Пък за кое да им се е опълчил боко? Я да чуя някой пример!?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Добре бе, елементарен въпрос ви зададох (поне така си мисля). Дайте един пример от историята, в който български политик се е изопвал на САЩ? Какво ми увъртате тука като третокласник без домашно - нямало да ми споделя възрастта... дреме ми за възрастта ти.

Кажи има или няма такъв случай?

За да ти кажа аз тука какво стана - още в началото САЩ и Израел казаха - "Това е Иран и Хизбула" - и почнаха да натискат да го признаем. То не бяха заплахи, че щяло да ни се отрази на бъдещето, какво ли не.
ГЕРБ казаха - неможем да посочим никой с пръст на този етап. И един вид дадоха да се разбере пред целия свят, че това е чисто и просто политически натиск - САЩ и Израел говорят без доказателства - тоест изплюха им се в лицето.

Такова нещо никой досега не е правил. А това, че вие сте пишлемета, на които още не им е ясно кое е ляво и кое дясно си е ваш проблем. :)
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Добре бе, елементарен въпрос ви зададох (поне така си мисля). Дайте един пример от историята, в който български политик се е изопвал на САЩ? Какво ми увъртате тука като третокласник без домашно - нямало да ми споделя възрастта... дреме ми за възрастта ти.

Кажи има или няма такъв случай?

За да ти кажа аз тука какво стана - още в началото САЩ и Израел казаха - "Това е Иран и Хизбула" - и почнаха да натискат да го признаем. То не бяха заплахи, че щяло да ни се отрази на бъдещето, какво ли не.
ГЕРБ казаха - неможем да посочим никой с пръст на този етап. И един вид дадоха да се разбере пред целия свят, че това е чисто и просто политически натиск - САЩ и Израел говорят без доказателства - тоест изплюха им се в лицето.

Такова нещо никой досега не е правил. А това, че вие сте пишлемета, на които още не им е ясно кое е ляво и кое дясно си е ваш проблем. :)

Ама ти наистина сериозно ли го мислиш това?

Кой мислиш му е казал на Бойко, да каже така? Не направо в тая партия нямам думи все сте събрани и постоянно ви промиват мозъците.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Абе ти верно говориш като 15 годишно леке :D

Сериозно ли съм го мислил това - само това ли успя да измислиш, бре? :) Сигурно за да го напиша значи го мисля. Дай нещо смеслено по темата ако обичаш - тоест аргументи, не пробутвай лафчета от 8ми клас.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

@AGAINST Абе пич - ти май не помниш, какво бяха казвали американските разузнавателни служби ( ЦРУ ) за боко тъпата мутра? Или го забравихте?

" НИЕ ТРЯБВА ДА ГО НАПЪТСТВАМЕ В ПРАВИЯ ПЪТ, НО НИКОГА ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ С КОГО СИ ИМАМЕ РАБОТА" - това е само една извадка от доклада за боко борисов, който излезе наяве, сигурно и тоя доклад Станишев го манипулирал а? Директно от wikileaks? Много бързо забравихте доклада, дето конкретно се казваше, че търгува с амфетамини и участва в такива сделки ( и оръжия също ).



Боко се бил опълчил на америка? Ама айде моля ви се бе тъпанари - той не знае 1 приказка, ще се опълчи - какъв английски знае тоя човек, че да се ОПЪЛЧИ? 1 дума май знаеше - КОНГРАЧУЛЕЙШЪНС! Как ще се опълчи? Човек се опълчва ако може да говори и да спори и да води преговори очи в очи - ами той просто парче бе, да го иба в простия пожарникар да иба мутрата проста нещастна, съсипа народа и държавата, опълчил се бил, айде да не се ядосвам вече, приключивам си публикацията.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Абе ти верно говориш като 15 годишно леке :D

Сериозно ли съм го мислил това - само това ли успя да измислиш, бре? :) Сигурно за да го напиша значи го мисля. Дай нещо смеслено по темата ако обичаш - тоест аргументи, не пробутвай лафчета от 8ми клас.

Нямам намерение да споря с човек който за аватар има тикви като този който възхвалява.

Ти си още едно много заблудено чадо, което участва само в политически теми, няма подпис, няма нищо. С две думи платен драскач на бойко.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Румен Петков - голяма лисица, много хитър човек, признал съм го тоя човек :lol: , далавераджия, ама не напада народа, предпочитам го В ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО ТОЯ УНИВЕРСАЛЕН БОКЛУК ЦВЪ ЦВЪ. ЕВАЛА ЗА ВИДЕОТО ПЕТКОВ!!!


[video=youtube;O2D_G7nQyKE]http://www.youtube.com/watch?v=O2D_G7nQyKE[/video]



Евала на човека, че поне смее да каже, че УОРЛИК Е УНИВЕРСАЛЕН БОКЛУК И АМЕРИКАНЦИТЕ СА ЛЪЖЦИ!!!
А тоя човек може да е какъвто и да е - може да краде, да си прави далаверите, но не напада народа, а ЦВЪ ЦВЪ хем напада народа и ебава майката на всичко, хем си прави далаверите, да иба боклук универсален мръсен, гаден, грозен.


Ще цитирам коментар:


Не съм фен на Румен Петков,но не мога да не призная,че е достоен българин. Адмирации за това,че нарече това нещо Уорлик с истинското му име - боклук!
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

АБЕ АГАИНСТ ДА ТИ ИМАМ ПРОМИТИЯ МОЗЪК - БОКО ТИКВАТА АКО НЕ БЕШЕ ВАСАЛ НА АМЕРИКАНЦИТЕ ЗАЩО БЕШЕ ПРЪВ ПРИЯТЕЛ С УОРЛИК БЕ, АМАН ОТ ПРОМИТИ МОЗЪЦИ БЕЕЕ, ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ БЕ!!!!!!!!!!!! МАХНИ СИ РОЗОВИТЕ ОЧИЛА БЕ!!!!!!!!!!!!

БОЙКО КАЗВАШЕ, ЧЕ АКО НЕ СЕ СТРОИ БЕЛЕНЕ, ЩЯЛО ДА БЪДЕ КАТАСТРОФА, ДОЙДЕ ОНАЯ МРЪСНА МАЗНА ГАДНА КУР*А ХИЛЪРИ КЛИНТЪН ОТ АМЕРИКА И БОЙКО СЛЕД 5 ДНИ ОБЯВИ, ЧЕ НЯМА ДА СЕ СТРОИ БЕЛЕНЕ ( а американски газови централи ) - ДА МУ ИБ* И ВАСАЛА ПРОСТ, СЪСИПАХА ДЪРЖАВАТА С ТЕЯ АМЕРИКАНЦИ ДА И И*А МАЙКАТА ПРОСТА.

За кое сме се опълчили? Че и дадохме още 800 милиона за авганистан ли бе да му иб* опълчението на бойко!!!! - НАЛИ НЯМАШЕ ПАРИ - ЗА АМЕРИКА ВЕДНАГА НАМЕРИХА ПАРИ!!! Да не продължавам, че ще те затапя тотално.



http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5105871

ИЗПРАТИХМЕ ГО ТОЯ УНИВЕРСАЛЕН БОКЛУК В АВГАНИСТАН, ДА ГО ГРЪМНАТ ДАНО, ОРДЕН СТАРА ПЛАНИНА ПОЛУЧИ - ПОСЛЕ ДА КАЗВАТ ЗАБЛУДЕНИТЕ МОЗЪЦИ КАТО @AGAINST, ЧЕ СМЕ СЕ БИЛИ ОПЪЛЧВАЛИ НА АМЕРИКА... АБЕ.... ... ПРОСТАК!
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Нямам намерение да споря с човек който за аватар има тикви като този който възхвалява.

Ти си още едно много заблудено чадо, което участва само в политически теми, няма подпис, няма нищо. С две думи платен драскач на бойко.

Аз за това и вече не споря, просто не си хабя нервите и думите. Виж какво пише в подписа ми, и сам ще разбереш защо не е нужно да спориш. Не влизам в дискусии с хора които имат мутренски аватар - просто има нещо отблъскващо в такъв аватар, а пък и във форум за интернет предпримачи някак си не върви мутренски аватар, нали така!? Нека да си обича ГРОБ и да си гласува за тях, но после да не съм го чул да мрънка че сме били бедни и т.н. няма право да се оплаква! Щом като е гласувал за ГРОБ ще търпи! Само мога да вметна че змията когато умира най много хапе, и знае че остават броени месеци до изборите. Ако пък евентуално ГРОБ спечелят - то това ще бъдат най фалшивите избори, купени избори, или нищо чудно и да променят резултатите накрая ако се окаже че ГРОБ губят проценти, но с малко парички не е невъзможно да кихнат на медиите и избирателните комисии да обяват че ГРОБ водят и отново печелят, т.е. получава се нещо като преизбиране само че принудително и незаконно.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Абе пишлемета, какво ми се напичате тука с caps lock-a, леко че се поакате още малко :D

Аз незнам вие малоумни ли сте или какво - за 5ти път ви задавам един и същи въпрос и вие го отбягвате - кой български политик се е изопвал на американците?

А ти алане, да ми хвалиш Румен Петков - най-големия мафиот в българската политика.... тоя дето като беше министър си преразпределяше наркопазара и триеше после СРС-тата дето са го записвали... дето се напива и пикае на славейков във фонтана, министъра... вие сте малоумни бе, седнал да му прави евала хахахаха палячо. скрий се бе :D

бесепарски малоумници :D Пак питам - кога направихте 18, кога почнахте да давате акъл за политика?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Румен Петков ... - може да е какъвто и да е - може да краде, да си прави далаверите, но не напада народа,

:lol:
Къде отидоха левите убеждения: за благото на хората, за благото на народа...?

Или ще краде от американците и ще раздава на българите? Някакъв нов Стоил войвода ще да е!
Румен войвода, а?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Аре бе алане, бесепарска подлого, ела пиши тука :D

Целия биологичен отпадък сте се събрали в БСП - всички неграмотници, търтеи, такива дето 1 стинка данък не са внесли, едно полезно нещо за държавата - само далавери и престъпления - всичката такава измет подкрепя БСП. Как става това незнам, ама няма как да е случайно :D

E това сте бесепарите - абсолютно безполезни търтеи - и винаги си се надушвате, е глей го как прави евала на Румен Петков :D

И нормалните хора всячески се опитват да се борят с такива като вас и да ви изметат, както от политическата, така и от социалната сфера - щото сте такива - боклуци :D
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Абе и пикащия във фонтани е същия като боко. Хвани единия, удари другия.
Само ще кажа че по негово време стана това със сестрите Белнейски и той покри всичко.

Аз казвам НЕ! и на Герб и на БСП

За момента се колебая между Костов и Зелените
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Мани го Драгалевския, тоя ако върне парите, дето приятелчетата му свиха по време на приватизацията... Ще задминем и немците по житейски стандарт :D Това са професионални политици/кариеристи - такива не стават за нищо.

За зелената мафия да не говорим.

Ама да не изместваме темата :D Алан-бесепарската подлога и онова пишлемето от 8ми клас да дойдат да ми кажат кой български политик е плюл в така, както го направи ББ.

Погледни чак докъде се стигна - Паси да го заплашва:
Идваме до третия момент - този за атентата в Бургас, т.е. дали българският премиер ще признае участието на Хизбула.
....
От това признаване или непризнаване зависи поведението и на ЕС, и на международната общност, допълни Паси.

http://news.ibox.bg/news/id_1360101070


Аланчо, прочети внимателно цитата и виж кой е американската подлога. Щото гласуваш за него, келеш.
 
Последно редактирано от модератор:
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Гроб се раздвижили. Агейнсте па ли хапна от фафлите или нещо друго си приел пак от тато?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Гроб се раздвижили. Агейнсте па ли хапна от фафлите или нещо друго си приел пак от тато?

Абе моля ти се бе, като човек ти се моля - спри да сереш по темите с безсмислиците си :lol: Ясно, че си късен пубертет и мисълта ти още не се е избистрила и неможеш да вържеш 2 смислени изречения на кръст... ама хвани и си го лепни е тоя надпис на монитора - и си го поглеждай всеки път, като искаш да пишеш:

Ако нямаш какво да кажеш - НЕ ГО КАЗВАЙ !!!
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Типичен тъп бесепар, какво да ти кажа...

Аланчо поне се напъва нещо да разсъждава, там клипчета пуска... че говори пълни глупости - така е, ама ти дори не говориш - само копи-пестваш някакви тъпизми, заучени в междучасието :)

Къде сте тръгнали вие да говорите за политика немога да разбера - на такива като вас директно трябва да им се отнеме правото на глас, барабар с останалия електорат на БСП - циганите, незавършили 8ми клас.
Ама пуста толерантност :)
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Абе моля ти се бе, като човек ти се моля - спри да сереш по темите с безсмислиците си :lol: Ясно, че си късен пубертет и мисълта ти още не се е избистрила и неможеш да вържеш 2 смислени изречения на кръст... ама хвани и си го лепни е тоя надпис на монитора - и си го поглеждай всеки път, като искаш да пишеш:

Ако нямаш какво да кажеш - НЕ ГО КАЗВАЙ !!!

Това е от девиза отнасящ се за цялата ви тъпа партия! Ти и още няколко платени драскача тука в форума + един градинар който си спечели популярност от ГРОБ медии да стане нещо.

Само виж си мненията и тиквенските изказвания преди да критикуваш. Не следвай само тату ами погледни реално на нещата.

За девиза "ВИ" това може да го измисли само един диктатор който в момента те управлява и ти промива мозъка. Аман от цървули!!!!
 

Горе