ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ - КАНСЛЕИРАХ СИ ДОМЕЙНИТЕ

ReminD

Well-Known Member
ИЗЧЕЗНАХА МИ 97 ДОМЕЙНА ОТ ГОДАДДИ, ЧОВЕК ДА Е СПОКОЕН ЛИ В ТАКИВА СЛУЧАИ ???????
КОНТАКТНАХ ГИ ПРЕДИ 2 ЧАСА, ОЩЕ НЕ СА МИ ОТГОВОРИЛИ ,НЯМА ТАКАВА ПРОСТОТИЯ

ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ Е ЗАРАДИ СКАПАНИТЕ ИМ AUTORENEW ПРОСТОТИИ , ПОНЕЖЕ ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ СА МЕ ЧЕРДЖНАЛИ ЗА АУТОРЕНЮ НА ДОМЕЙНИ ДЕТО НЕ ИСКАХ ДА ГИ ПОДНОВЯВАМ И ОТИДОХ В СТРАНИЦАТА НА ГОДЕДИ И НЕ ПОМНЯ КЪДЕ РОВИХ, ЧЕКНАХ ВСИЧКИ ДОМЕЙНИ , ДАДОХ CANCEL , КАТО СИ МИСЛЕХ, ЧЕ МАХАМ САМО АТОМАТИЧНОТО ПОДНОВЯВАНЕ, А СЕГА ВСИЧКИТЕ МИ ДОМЕЙНИ СА ИЗЧЕЗНАЛИ, САЙТОВЕТЕ ПОСТЕПЕННО СПИРАТ ДА СЕ ВИЖДАТ - MERSI ZA KOETO NA GODADDY,
И АЗ СЪМ СИ ВИНОВЕН, ЧЕ НЕ ГЛЕДАМ, НО ЗАКЛЕВАМ СЕ - ШИБАНОТО ИМ МЕНЮ Е ТОЛКОВА ГРОЗНО И Е ТОЛКОВА ОБЪРКАНО, ЧЕ НЕ СЪМ ПЪРВИЯТ ДЕТО ПРАВИ НЕЩО, КОЕТО НЕ ТРЯБВА ЗАРАДИ СКАПАНИЯТ ИМ САЙТ ДЕТО НА ВСЯКА СТРАНИЦА СЕ КРИЯТ ПО 100 ИЗНЕНАДИ И СКРИТИ КУТИИЙКИ И БОКСОВЕ И НЕ ЗНАМ ОЩЕ КАКВО!!!!!!!!!!!!!
NA VSI4KOTO OTGORE SLED KATO NAPRAVIH TAQ OPERACIQ PREDI 2 4ASA, SI KUPIH DOMEIN - E , SEGA IMAM SAMO 1 DOMEIN, EGATI KEFA, ZAKLEVAM SE, 6TE SI HVA6TAM PARCALITE I OTIVAM V NAMECHEAP, S TIQ KLOUNI NQMA DA SE ZANIMAVAM, SEGA VSI4KI SAITOVE DOWN...... DA VIDIM DOKOGA




АКО НЕ МИ ВЪРНАТ ДОМЕЙНИТЕ ЩЕ ПИША НА ICANN, ТАКА МЕ ПОСЪВЕТВАХА ОТ NAMECHEAP.
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

97 домейна... дано си ги върнеш, че иначе ще те върнат в първи клас. Но най-важното е без паника, нещата предполагам има начин да се оправят. Чакай да ти отговорят, ако не - пиши им пак. А менюто им наистина е ужасно, трябва супер бавно и внимателно да се чете и разглежда..
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

хах е нема такава простотия честно!! Как с натискането на некъв умрел cancel щи замине всичко...това е ултра недопипана история. За да се изфиткат всички домейни определено трябва поне 3 предупреждения, освен това пак едва ли може баш така да ги страт - би трябвало дори да ти се обадят "ама наистина ли" или най-малкото да ти пишат...Е нема такава глупост. Добре че го написа това...та ептем никога няма да си взема нещо от там
Според мен може дори да ги съдиш за пропуснати ползи...въпреки че някъде навярно си цукна;, че се съгласяваш с еди-кво си..

Абе що всъщност се борите да взимате домейните си само навън? Само заради цената ли е?
Ти някакви фактури, документи за тия домейни имаш ли? Разбира се не вярвам да станат бели, даже си мисля, че още днес всичко ще е ОН...ама явно си треве застраховки, така както виждам. Направо ме фърли в тъча с това..
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

МИНАХА 2 ЧАСА ОДАВНА, УЖ ЗА 2 ЧАСА ОТГОВАРЯТ, ОТГОВОР НЯМАМ, САМО ДА ВИДЯ КОГА ЩЕ МИ ВЪРНАТ ДОМЕЙНИТЕ И АКО ЩЕ И 1000$ ДА ПОХАРЧА, МЕСТЯ ВСИЧКО В NAMECHEAP
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Е ако имаш към 40 домейна ,може и от бг да си ги взимаш.Разликата не е толкова много.Пък и съм сигурен ,че няма да могат да ми ги вземат.Някой дори съм с различни имена.Кой шъ ме усети?
А и ако ме усетъ какво ще ми направят.Дал съм пари искам си услугата!
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

НА ДОМЕЙНИТЕ В WHOIS ВЕЧЕ ИМАМ ТОВА :

Domain ID:
Domain Name: shopping-templates.com
Created On: 15-Feb-2011 00:00:00
Expiration Date: 15-Feb-2012 00:00:00
Sponsoring Registrar: GODADDY (GODADDY)
Status: client_delete_prohibited,client_renew_prohibited,client_transfer_prohibited,client_update_prohibited
Name Server: ns75.domaincontrol.com
Name Server: ns76.domaincontrol.com
Registrant ID: Unknown
Registrant Name: Unknown
Registrant Organization: Unknown
Registrant Street1: Unknown
Registrant Street2: Unknown
Registrant Street3: Unknown
Registrant City: Unknown
Registrant State/Province: Unknown
Registrant Postal Code: Unknown
Registrant Country: Unknown
Registrant Phone: Unknown
Registrant Fax: Unknown
Registrant Email: Unknown
Admin ID: Unknown
Admin Name: Unknown
Admin Organization: Unknown
Admin Street1: Unknown
Admin Street2: Unknown
Admin Street3: Unknown
Admin City: Unknown
Admin State: Unknown
Admin Postal Code: Unknown
Admin Country: Unknown
Admin Phone: Unknown
Admin Fax: Unknown
Admin Email: Unknown
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

То всичко си е автоматично за това. Хванал ги е рефреша така - това и показва. Реално няма за какво да се притесняваш - ти си си собственикът за ОПРЕДЕЛЕНИЯТ ПЕРИОД и след като не си ги трансферирал никъде няма място за опасения. Нещо им се е бъгнало най-вероятно и ще ги пуснат пак, предполагам с извинения :)
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

И аз малко да ги насола. Преди месец и половина от търга купих един сайт или домейн така и още не знам какво съм си купил за 75 долара. След което ми пратиха писмо да искам някакви кодове на продавача. Аз му написах той си ме сложи на оная работа след 10 дни им написах че оня не ми отговаря и те ужким нещо задвижиха и ми пратиха някакъв секюрити код обаче за да довърша трансфера ми иска и някакъв трансфер ИД който твърдят че са ми пратили а нищо не съм получавал и сега от един месец аз им пиша да ми го пратят пак те ми обясняват някакви щуротии че не можели и незнам какво и тн. и след месец и половина аз още не знам какво съм купил и ми се сгажда като се сетя да им пиша
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

При мен преди да изтече даден домейн пишат поне 3-4 мейла с предупреждения ,че ако съм си изключил аутото ще загубя домейна.Би следвало за всяко нещо освен предупреждения при самата продцедура да има уведомителни мейлове.А и не знам какво точно си направил - какво е това кенсел дето си натиснал.Домейните не може да са ти изтрити....
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

НЕ МОЖЕ, АМА ЗАТОВА ИМАМ САМО 1 ДОМЕЙН РЕГНАТ ДНЕС В ГОДЕДИ

ЧАК СЕГА МИ ДОЙДЕ ПИСМО, КЪДЕТО ПРОСТО МИ КАЗВАТ

Dear ******** *******,

This notice is to inform you that the items listed below have been deleted from your 3221**** account:

ОЩЕ НЯМАМ ОТГОВОР ОТ СЪПОРТА, А ДА НЕ КАЗВАМ, ЧЕ ТОВА ПИСМО ТРЯБВАШЕ ДА ДОЙДЕ ДОСТА ПО РАНО, ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА ПОНЕ ЕДИН ШИБАН КОНФИРМ, който просто липсва
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Ще ти ги възстановят почти 100 % съм сигурен.Въпросът е кога ще се събудят и колко нерви и пари ще ти коства това бавене....
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Е нема такава простотия..... дано се оправи.
Аз тая операция с трансфера към namecheap я свърших вече и съм супер доволен. Е това е регистратор, не като тия селяндури - да те е страх да цъкнеш някъде, че незнаеш какво ще ти натресат.
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Бахти какъв е тоя чеп дето толкова раклама му направихте :)
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Писаха ми мейл и какво трябва да направя - значи, на такова място са забутали "recover expired domains", че просто съм 100% убеден, че няма да го намерите а и е deeeeeeeep линкнат при това е невидим, защото е дропдаун меню...

Друго, което се ядосах - замалко да си купя пак домейните - като ги чекнах всичките домейни - от nodaddy веднага ми бутнаха една bulk price цена за всичките и автоматично ми добавиха отметки за renew 1 year + ssl + website economy нещо си - цената дето ми се появи няма да ви казвам - 1 час си играх да махам отметките, че не искам да подновявам домейните, че не искам някакви економии за сайтове, че не искам ssl, че не искам privacy - така накрая успях да премина до стъпка 3 , където nodaddy съвестно ме уведоми за related .орг/нет/ и всякакви алтернативи на домейните ми, като автоматично си бутна тикче да ги добавя към шопинг карта - тук се справих доста бързо и успях да премина към стъпка 4, където попаднах на shopping cart и ми се появи цена 240евро > връщам пак назад 2 стъпки и остановявам, че отдолу имало отметки за някакви dns премиум простотии + някакъв малумен seo пакет ли е, видимост ли е, така и не разбрах > премахвам и него и след 10 минути съм на шопинг карта с цена 0.0евра> и си закупих домейните за без пари - направо се очудих как този път не ми набутаха някакви тикчета и промоции, ама ще следя, със сигурност някоя отметка съм пропуснал, няма как иначе.


сри за темата и капса, много се бях ядосал и още съм.
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Мести се у namecheap-a, е днеска са смъкнали цените на някои домейни:
As of today, we're proud to announce new lower prices on a wide range of TLDs. For all of the details, please see the pricing chart below or refer to this page.

.co - $11.99
.me - $8.99
.eu - $9.99

и др.
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Ако си барал нещо по домейните в GoDaddy, имаше някакъв 60 дневен период, в който не можеш да местиш :(
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Ще ги разкарам, има време, повече пари от мен няма да видят.
 
От: ГОДАДДИ БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ

Какво ядосването - това си е направо прединфарктно състояние да видиш как ти падат сайтовета като гнили круши
 

Горе