ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

lowriderzzz

Well-Known Member
Добро утро! От няколко дена минах вече на WP за един от сайтовете ми. Доста неща имаше да се настройват и вчера вече почти завърших новото оформление на сайта и доста настройки направих.

Сега обаче като се събудих и като отворих сайта ми ме прати на старата версия (която е и на стар безплатен хостинг, а аз минах на тази промоця от direct host). Когато се опитах да отворя страница от новата версия която на сайта под WP ми даде грешка.

Помислих си че хостинга е нещо извън строя, но като го заредих с File zillata си е наред.

Пробвам да си вляза в dashboard-a от този линк, но пак ме праща на "несъществуваща" страница. http://savetizasreshti.com/wp-admin/

Пробвах и да вляза в WP директно с юсер нейм и парола и ми дава грешна парола.....

Това сега технически проблем ли е нещо или някакъв по-голям батак е станал? На мен хич не ми изглежда на добре...

Моля за съдействие..

Благодаря
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

При мен сайтът зарежда нормално.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

При мен сайтът зарежда нормално.

Да защото това е старата HTML версия.

Ето една страница от WP версията, която до вчера си работеше.

http://savetizasreshti.com/zapoznavaj-se-s-zheni-po-internet-bez-da-se-izgubvash-v-t-lpata/

Може ли да ми кажеш как ти зарежда на теб тази страница? На мен не ми я зарежда - дава ми грешка.

(пробвах на 2 компютъра, с едно и също IP обаче и пак не става)
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Изчисти си кеша на браузъра и го рефрешни. При мен зарежда нормално и точно този линк.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Изчисти си кеша на браузъра и го рефрешни. При мен зарежда нормално и точно този линк.

Ъъъъ... добре рефрешнах го... изчистих кеша но пак не става. ( с Firefoxсъм) . Сега пробвах и с хром - и там ми зареди. Но пък защо на другия комютър пак не ми го отваря с ФФ , че и с Хром неще там.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Имал съм го "същия проблем". От браузърът е. Изчисти временните файлове в браузерите и ще се оправи.
(все пак при мен го отваря в новата версия на сайта ти)
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Да май е от браузъра. Виж ей тея работи clearff.jpg му трия, но temporary files май не бяха от там.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Точно "cashe". Само, че не от последният час, а всичко.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

изтрих му за последния ден и рестартнах мозилата - оправи се сега....

Брех.. бая се бях шашнал, като не можех да си вляза в админ панела.

Мерси за съпорта.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Това клики го махни от там и го сложи във футъра, не му е там мястото.
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Това клики го махни от там и го сложи във футъра, не му е там мястото.

абе мъчих се вчера да го намеся във футъра, но не намерих </head> таг. А знам че трябваше да се сложи преди него. Защото google analitycs ми казаха, там (в хедера след </head>) да го сложа и аз реших да лепна и кликито там. Сега изглежда горзно там и разсейва....
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Радвам се, че всичко е наред. Успех с новият сайт :)
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Не </head>, преди </body> таг се слага. Слагай го най долу в центъра. Аналитика и него го слагай там.


Абе човек, те ти пашат да го сложиш след </head>, а ти си го сложил преди:). След </head> и преди </body>
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

аха... ето тук ли да ги сложа и двата кода ?
codes.jpg
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

Точно там:)
 
От: ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ, сайта ми "изчезна от WP" и WP не ми дава да вляза в dashboarda ???

НЕ! Темата си има опции, разгледай ги! Не са сложени за красота

аз го сложих първо в хедера, защото гледах клипче от Ю-туб (how to isntall G. Analitycs to WP) и за това там ги набримчих. И си бачкаше (ама кликито е таш, дето показва това лого) Къде точно се поставят за тази тема ?
 

Горе