Гейм блог - мнения ?

От: Гейм блог - мнения ?

Може като за начало да си преработиш малко темата, да не седи с оригиналните картинки както си я свалил ( Battlefield ), а да добавиш твои. Преведи си като хората темата, частта за коментарите например ти е на английски.
1-вото нещо, което ми се наби на очи е заглавието за Mafia 2 - пише се пръв поглед, а не първ поглед :) Може още малко да пораздвижиш темата, добави си някакви плъгини към пресчето за гласуване за статиите.
Старай се сам да си пишеш ревютата на игрите, съдържанието трябва да е уникално. Това на прима виста.
 
От: От: Гейм блог - мнения ?

Може като за начало да си преработиш малко темата, да не седи с оригиналните картинки както си я свалил ( Battlefield ), а да добавиш твои. Преведи си като хората темата, частта за коментарите например ти е на английски.
1-вото нещо, което ми се наби на очи е заглавието за Mafia 2 - пише се пръв поглед, а не първ поглед :) Може още малко да пораздвижиш темата, добави си някакви плъгини към пресчето за гласуване за статиите.
Старай се сам да си пишеш ревютата на игрите, съдържанието трябва да е уникално. Това на прима виста.

Мерси за мнението, темите принципно са уникални, като повечето или са превеждани или преразказвани. Заглавието ще го оправя мерси, че каза. За превеждането смятам днес или утре да си загубя малко време и да го преведа.
 
От: Гейм блог - мнения ?

На превежданите може да добавиш малък кредит в края на всяка тема към първоизточника. Смени името, админ за автор на темите някак си не ми харесва лично на мен.
Потърси и други хора за екип примерно, така че на 1-2 дни да имаш свежи новини и ревюта, инфото трябва да е колкото се може по-интересно и добре написано. Добави категории за чийтове, помощ за игри и т.н. Успех!
 
От: От: Гейм блог - мнения ?

На превежданите може да добавиш малък кредит в края на всяка тема към първоизточника. Смени името, админ за автор на темите някак си не ми харесва лично на мен.
Потърси и други хора за екип примерно, така че на 1-2 дни да имаш свежи новини и ревюта, инфото трябва да е колкото се може по-интересно и добре написано. Добави категории за чийтове, помощ за игри и т.н. Успех!

Благодаря отново, относно чийтовете искам да те попитам дали знаеш как може да се направи така, че когато се пуска публикация в тази категория тя да не излиза на първата страница както останалите.
 
От: Гейм блог - мнения ?

Все пак това е блог платформа и не съм много сигурен дали това, което искаш може да стане, независимо в коя точно категория си сложиш публикацията. Почети малко тук:
[url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=5159
[/URL]
Поразрови се из форума, има доста писано по въпроса за кое и как в Wordpess. Успех!
 
От: Гейм блог - мнения ?

Е като сте почнали искам мнение и за моя. Не жалете, дайте мнение
http://fotosesii.blogspot.com/
 
От: Гейм блог - мнения ?

Търся сайтове за размяна на линк, ако има желаещи - ЛС
 
От: Гейм блог - мнения ?

И аз най-после се реших да пусна едно блогче. [url]http://gaming-bg.eu[/URL] - давайте мнения и предложения :)
Супер е сайта :)
Според мен е по добре категориите да са над По-скорошните публикации.
 

Горе