Гей парада в София

От: Гей парада в София

Жена ми роди онзи ден...
Отивам в родилното да ги прибирам с бебето...
Върви тя напред с бебока, а насреща ми докторът...
Дръпнах го настрани и му шепна:
- Докторе, а кога ще можем да се чукаме ...?!
А, той ми намига доволно:
- След 10 минути ми свършва смяната... Ще те чакам на паркинга.
 
От: Гей парада в София

Какъв е този шум във форума, муци?
- Коментират как сме излизали и само сме крякали, като по този начин сами се дистанцираме и делим от обществото, мацо.
- И какво искат?
- Да ни покажат, че не това е начина и че без адекватна аргументация и дискусия само разделяме обществото още повече, мацо.
- И имат ли шанс да го постигнат, муци?
- Не, мацо - няма как да спрат разделението защото ние искаме хем да сме приети, хем различни, хем да не се обясняваме много, въпреки,че реално никой не ни пречи да си живеем както си искаме и не ни дискриминират - доакто не се появим на Парад веднъж годишно та да напомним, че ни има....
- Тогава защо продължават да постват и се палят толкова?
- Защото не даваме аргументи в защита на нашите идеи, мацо. Ние просто искаме някой Мъж-балканец, да ни хване и да ни.... тропне на масата. :)


Better? :)
 
Последно редактирано:
От: От: Гей парада в София


Хм... Креативно!:D
Различно тълкуване на нещата, но поне е поднесено по приятен начин. ;)

п.с. Само не разбрах защо не го пусна от свое име, а перифразира моя ''ремикс'' на вица?
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

Не мисля, че темата е хомофобска. Има някаква непоносимост към хора обичащи се със същи от тяхния пол, но това е по-скоро като "глас в пустиня". Нищо не променя, но по-лошото, че няма как да промени или превъзпита разбиранията на "различните".
Мислех си ... не просто за "непримиримостта", а и за тази стабилна убеденост в правотата, че хомо-тата са някакъв втори "разред" хора, освен обвинението или някаква ... погнуса от самия сексуален акт, който се предполага, че извършват помежду си. Ами, ако в паралелна вселена всъщност, повечето са хомо, а хетерото правят паради, защото те всъщност ще са едни обикновени "донори", но не е и задължително, защото може чрез инвитро процедури изкуствено също да се създават човешки деца? Като цяло сексът като акт само по себе си би трябвало да се заклейми, както и "гримирането", и ексцентричността на лигави клоуни, защото всъщност много дразнят с изявите си.
Каква е разликата в това, брат да обича брат си, и това да е правилно, но мъж, който не ти е роднина, но го обичаш с онази любов като за партньор и да живеете заедно, да не е?
Знам, че може много лошо да се преекспонира мнението ми и да излезе, че едва ли не защитавам и друг вид "нездравословни" влечения, но искам да е ясно, че за мен е по-важно хората да се обичат, и никой не може да им забранява кой. Това е ограничаване на свободата ни за елементарно човешко съществуване.
То, ако така ни се казва кого да обичаме, какво да работим, къде да живеем, какво да учим, кога да се гръмнем, по-добре да населят земята с роботи.
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

То, ако така ни се казва кого да обичаме
Всъщност, всеки ден ми казват, че трябва да обичам определени категории хора, които аз не мога да понасям. Но аз нямам право да не харесвам някой, нали? Тогава аз съм зъл и лош човек. Просто нямам право да имам собствено мнение, нито да мисля самостоятелно с престъпмислите си.

А какво е да те карат насила да обичаш нещо?
 
От: Гей парада в София

Всъщност, всеки ден ми казват, че трябва да обичам определени категории хора, които аз не мога да понасям. Но аз нямам право да не харесвам някой, нали? Тогава аз съм зъл и лош човек. Просто нямам право да имам собствено мнение, нито да мисля самостоятелно с престъпмислите си.

А какво е да те карат насила да обичаш нещо?

Иронията ти в началото, ако идва да рече колко си свободолюбив, не се е получила, а и не е ... поанта в темата ти. Т.е., Кой си ти и за какво се бориш.
Какъв човек си, и кое точно като лош или добър, от разбиранията и ценностите ти го определя, също не ме интересува чак толкова. Такъв си какъвто си. Жена ти живее с теб, тя да се оправя.
Не просто имаш право, ами е крайно-желателно и наложително да мислиш самостоятелно, иначе би бил ... инфантилен имбецил. Това не е обида, не се наостряй, само отбелязвам, колко ненужно се опитваш да се оправдаваш, за това, което мислиш, а няма нужда.

Не знам какво е. Никой не ме карал до сега, надявам се и да не се налага, освен, ако в следващ живот не се преродя като мюсюлманка или жена от такова общество.
Просто е. Нямаш достатъчно основателен довод, да определиш себе си като нормален, а хомосите като анти такива.
Ти да искаш и да можеш да си част от рокерски събор или агитка на ЦСКА, а хората, които обичат такива от собствения си пол,да не могат да го заявят, без това да ги прави престъпници или отблъскващи.
Ако вложиш енергията си в това да се "бориш" по форумите срещу кухите политици, които ни управляват и успееш да убедиш достатъчно от хората, да гласуват за мислещи и способни хора, които да ни управляват, ще си по удовлетворен. Си мисля.
 
От: Гей парада в София

А какво е да те карат насила да обичаш нещо?

Айде, изкара се многстрадалната Геновева, чак ме разплака. ;)

Има огромна разлика между това да приемаш и да обичаш - трябва да не разсъждаваш първосигнално и елементарно, за да я схванеш.
 
От: Гей парада в София

Айде, изкара се многстрадалната Геновева, чак ме разплака. ;)

Има огромна разлика между това да приемаш и да обичаш - трябва да не разсъждаваш първосигнално и елементарно, за да я схванеш.

Ами според гей активистите ако не ги приемаш значи ги мразиш и дискриминираш. И накрая изяждат боя не защотот са хомо а защото са досадни. Обаче веднага се подема вой как били репресирани защото са гей...

Излиза, че хетеро човека каквото и да направи все е притеснил, дискриминирал и т.н. някоя анална кралица...
 
От: Гей парада в София

Ами според гей активистите ако не ги приемаш значи ги мразиш и дискриминираш. И накрая изяждат боя не защотот са хомо а защото са досадни. Обаче веднага се подема вой как били репресирани защото са гей...

Излиза, че хетеро човека каквото и да направи все е притеснил, дискриминирал и т.н. някоя анална кралица...

Г-н Крумов, да живеем в Америка - да се съглася. Там наистина, колкото повече права им се дават, толкова по-репресирани се изкарват. У нас, обаче не стоят така нещата. Много често се случва гей двойка да бъде нападната от лумпени, само защото хората се държат за ръка или се целуват на обществено място. Не казвам, че всички хетеро-човеци нападат, но има шепа хулиганчета, за които ''не приемам'' значи ''трябва да унищожа''. Няма как да стане това - много са. Трябва да се примирим с тяхното съществуване и да ги приемем, такива каквито са.
 
От: Гей парада в София

Ами според гей активистите ако не ги приемаш значи ги мразиш и дискриминираш. И накрая изяждат боя не защотот са хомо а защото са досадни. Обаче веднага се подема вой как били репресирани защото са гей...

Излиза, че хетеро човека каквото и да направи все е притеснил, дискриминирал и т.н. някоя анална кралица...

Ти пък, как го заяви като виден говорител или пресаташе на гей-активистите (каквото и да значи това, щото има ли хетеро-активисти?)!
Толкова е наистина елементарно. Не знам защо продължавам да го твърдя и да ви убеждавам, че ако не се дават някакви класификации, няма как да се докаже неприемливо различие между сапиенсите, освен ако не е принудително наложено. Хора, които имат свободата да обичат. Домашният си любимец, брат си, приятелят си от същият пол, какво неестествено има, за да се стига до причината за дискриминация? А тя е? Предразсъдъци!
Не ти харесват вегетарианците, значи те са ненормални.Що? Щото ти ядеш месо и не виждаш нищо лошо в това. А! И никъде не е казано, че който яде месо е ненормален, лош и по някакъв начин в разрез със свободата ти. Ми някак си, логиката е кофти.
И това дали и защо дискриминираш някого си е твой проблем. Но когато го заявяваш като нещо супер нормално и оправдано, вече не е ок.
А "дискриминация" по презумция и етимология е точно това. Да не приемаш и да си в антагонизъм с това, което не си ти. Ерго имаме "огледало". Дискриминираш-дискриминират те.
Къде е уравновиловката?
 
От: Гей парада в София

Г-н Крумов, да живеем в Америка - да се съглася. Там наистина, колкото повече права им се дават, толкова по-репресирани се изкарват. У нас, обаче не стоят така нещата. Много често се случва гей двойка да бъде нападната от лумпени, само защото хората се държат за ръка или се целуват на обществено място. Не казвам, че всички хетеро-човеци нападат, но има шепа хулиганчета, за които ''не приемам'' значи ''трябва да унищожа''. Няма как да стане това - много са. Трябва да се примирим с тяхното съществуване и да ги приемем, такива каквито са.
Искам да ми дадеш линкове към случаите, в които гей двойка е била нападната от лумпени през последните 5 години. Аз лично не съм прочел за един такъв случай. Дай да видим колко често се случва.
 
От: Гей парада в София

Айде, изкара се многстрадалната Геновева, чак ме разплака. ;)

Има огромна разлика между това да приемаш и да обичаш - трябва да не разсъждаваш първосигнално и елементарно, за да я схванеш.
Какво значи да приемам? Не, не ги приемам, нямам ли това право? Има си закони които определят взаимоотношенията между хората, аз спазвам законите. Ако някога наруша закон, то засегнатото лице може да си потръси правата по съдебен път. А как ще разсъждавам си е лично моя работа. Според мен разсъждавам аргументирано, според теб - първосигнално.

Трябва да се примирим с тяхното съществуване и да ги приемем, такива каквито са.
Ти не схвана ли, че на никой не му пука за тия хорица и не иска да ги променя. Пука ни обаче, за това, че искат да осиновяват деца, да променят учебните програми в училищата и въобще да наложат тяхното виждане за света (те са малцинство) върху нашето виждане. Не случайно много хомосексуалисти не ги подкрепят и за това в София с клизма се събират няколкостотин човека.

В същото време да твърдиш, че българите мразели педалите с смешно, мога да ти дам поне 5-6 примера на народни любимци и хора, които всички харесват и които са И хомосексуалисти. На никой не му пука за това, нито ги дискриминира, защото са такива. Но те преди всички са певци, артисти или нещо друго, а личният им живот си е личен техен живот и не ни занимават с него. Докато ЛГТБИ(последният да затвори вратата)тата са най-вече такива и са нищо друго. Разни професионални активисти и борци за "човешки права" живеещи на хранилка от НПО дейностите си.
 
От: Гей парада в София

Добре де само да попитам, не чак толкова отдавна в Англия хомо-тата са били преследвани, лекувани насила и т.н....в Русия сегашно време пак така, та с какво ВИЕ многоуважавани госпожици и господа защитаващи правата на тези наистина болни хора сте по-умни от цели съсловия учени лекари законотворци и незнам си какво в гореспоменатите държави??!! Щом са казали, че тези са вредни за обществото, болни и трябва да се лекуват, наистина би трябвало да е така, а не да ми се шляят по без гащи по улиците и видиш ли мнооо сме куул!!!! Това е малоумие и криворазбран израз на съпричастност едва ли не. Педерастията е един вид болест, но явно се оказва и заразна.
 
От: Гей парада в София

Добре де само да попитам, не чак толкова отдавна в Англия хомо-тата са били преследвани, лекувани насила и т.н....в Русия сегашно време пак така, та с какво ВИЕ многоуважавани госпожици и господа защитаващи правата на тези наистина болни хора сте по-умни от цели съсловия учени лекари законотворци и незнам си какво в гореспоменатите държави??!! Щом са казали, че тези са вредни за обществото, болни и трябва да се лекуват, наистина би трябвало да е така, а не да ми се шляят по без гащи по улиците и видиш ли мнооо сме куул!!!! Това е малоумие и криворазбран израз на съпричастност едва ли не. Педерастията е един вид болест, но явно се оказва и заразна.

The Point на мнението ти е в думичката "преследвани". Къде в Конституцията и в някой Закон изрично е постановено и уточнено, че хомосексуалистите нямат равни на твоите права? Или са извън законът, за да бъдат "преследвани"? На какво основание? Без доказано или извършено престъпление?
Като ще е такава линията на логиката, колко от задържаните престъпници, в това число убийци, изнасилвачи и всякакви други, са хомосексуалисти и колко "нормални" изроди?
Не може да определяте кой има повече права от вас и заслужава свободата си, да обича и да живее както намери за добре. Като не ви харесва техния живот или начин на мислене и любов, не бъдете такива, но и не искайте те да приемат, че сте нещо повече от тях. Толкова.
За "болестите" има много по-страшни, недиагностицирани свободно разхождащи се хетеро, които и с още един потоп, не знам дали ще могат да се изчистят.
 
От: От: Гей парада в София

Къде в Конституцията и в някой Закон изрично е постановено и уточнено, че хомосексуалистите нямат равни на твоите права? Или са извън законът, за да бъдат "преследвани"? На какво основание? Без доказано или извършено престъпление?
Като ще е такава линията на логиката, колко от задържаните престъпници, в това число убийци, изнасилвачи и всякакви други, са хомосексуалисти и колко "нормални" изроди?

Охоооо падна ми! В стария НК (Наказателен Кодекс) имаше точно определение за престъпление педерастията....даже едно време по бай тошовото си ги преследваха и затваряха по тоя член. Ще кажеш ма такива били времената, да ама времената се менят и щом са били такива значи пак могат да станат, явно е имало причина да са такива.
По втората част, вземи прочети колко от НАЙ-ЖЕСТОКИТЕ СЕРИЙНИ УБИЙЦИ в света са били педали....ами повечето! Пак казвам това си е болест, никой не може да ме убеди в противното. И вместо да ги лекуваме тия хора, естествено с методи от 21 век, ние им се кефиме и насърчаваме. Малоумна работа! Относно правата им, колкото права може да има един психично болен човек, толкова могат да имат и пенделите. Дали е нормално да се женят и да осиновяват деца,а?
 
От: Гей парада в София

Аз не разбирам, как намирате разлика между хомосексуализъм и инцест примерно. Ако подкрепяте гей връзките, подкрепяте ли интимни отношения между братя, майка и дъщеря, две сестри, баща и син? Ако ги подкрепяте, подкрепяте ли връзка между баща и осиновения му син (не се хващайте за пълнолетието)?
 
От: Гей парада в София

Божеееее, гледам и не вярвам на ушите си!
Горски, ти верно си хванат от гората, май?
Я ми кажи, след като ''здравите'' са преследвали и ''лекували'' болните хомосексуалисти, колко точно са излекуваните? Любопитно ми е също, какви са методите за лечение на хомосексуализма, използвани през 21-ви век?

Искам да ми дадеш линкове към случаите, в които гей двойка е била нападната от лумпени през последните 5 години. Аз лично не съм прочел за един такъв случай. Дай да видим колко често се случва.
Ред, за да ти дам линкове, всеки случай на нападение трябва да бъде медийно отразен. Това, че в интернет и медиите не е отразено нещо, съвсем не значи, че то не се е случило. Хората рядко се обръщат към полицията при такива случаи - ти искаш да привикат и медиите, за да разтръбят случая. Хрумвало ли ти е, че болшинството хомосексуални крият наклонностите си от своите семейства и близки и поради тази причина не сигнализират при нападение?

Аз не разбирам, как намирате разлика между хомосексуализъм и инцест примерно. Ако подкрепяте гей връзките, подкрепяте ли интимни отношения между братя, майка и дъщеря, две сестри, баща и син? Ако ги подкрепяте, подкрепяте ли връзка между баща и осиновения му син (не се хващайте за пълнолетието)

Разлика има и тя е огромна. Не ми казвай, че случаите на инцест са само между хомосексуални! Не са!
Да поставяте, така с лека ръка знак на равенство между всичко извратено и хомосексуализма, понеже и те също го практикуват е смешно. Това е все едно аз да те обвиня в геноцид или канибализъм, понеже някои хетеросексуални го практикуват. Ето до къде води плоското мислене, Ред. Хората са различни, като душевност, мислене и наклонности и не винаги техните пороци или добродетели са плод на тяхната сексуална ориентация. Помисли по-мащабно - не гледай само от собствената си камбанария.
 
Последно редактирано:
От: Гей парада в София

Маскарада свърши тук не свършва... Оставете ги педерасите да си живеят. Мина пошлия им маскарад за тази година. Догодина пак ще продължим темата!
 
От: Гей парада в София

Feel free to feel free - но еволюцията на Балканите е "малко" по-бавна, namean !

P.S. Обичам си жени, но пък имам много приятели и работни контакти...сек`ви...и не е нито красиво, нито "християнско", нито никакси да се съдят хората, за разлика от това да се приемат и да биват оставяни да бъдат себе си !
 
От: Гей парада в София

Глей само колко са артистични, кък дане им серадваш,,, ама що им е да са женят и да осиновяват деца

ГЕЙОВЕ.jpg
 

Горе