Генбъкс Въпроси

toretic

Member
Пуснах една тема преди малко, но нещо не мога да я открия, ако някой може... да даде линкче :)
Въпросите ми са:
1. Мога ли да използвам платформа на wordpress или е задължително да използвам някой от техните templates?
2. От къде да взема съдържание за да мога да си го модифицирам?
3. Ако може да ми дадете и директории и т.н. където да публикувам линкове към статиите ми за продуктите.
 
От: Генбъкс Въпроси

Хайде бе хора... къде се изгубихте?...

Може и да предложите някаква платформа подходяща за генбъкс. В момента съм се спрял на wordpress, joomla, e107...?
 
От: Генбъкс Въпроси

1. Да определено WP е доста добра платформа за GB. И от там да линкваш към определен сайт (пейдж). Има следните предимства:
- адване на нов контент
- добро толериране от Гугъл
- уникалност на блога
- игранене с много плъгини с цел подобряване на всичко в него
2. Бате, ти май не го четеш много обширно този форум? Ето: 6400 PLR Articles, 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.,
3. Ами ти наистина не четеш: Списъци с Безплатни Директории

П.П: Сега видя ли защо нямаш отговори...:)
 
От: Генбъкс Въпроси

Някой можеше да каже за nofollow :).
 
От: Генбъкс Въпроси

аз искам да попитам, може ли да си купя домейн и хост, да си направя собствен сайт за тези продукти и там да рекламирам, не да ползвам готовите им сайтове?
 
От: Генбъкс Въпроси

Може. Даже това е препоръчително. Изтегляш си шаблон от genbuckstemplates.com, редактираш го публикуваш.
 
От: Генбъкс Въпроси

Даже е по-добрата опция с редактиран твой сайт.;) Каквото имаш като идея ще е винаги добре ако мислиш и за това как ще се възприеме дадения дизайн, все пак конверсията е определяща и от това. Дизайна трябва да говори тематично и за
самия продукт или услуга.;)
 
От: Генбъкс Въпроси

аз мога да си направя дизайна, не ми е идеята готов да преправям, просто неможах да намеря в ГБ от къде се взима линк за самия продукт само
 
От: Генбъкс Въпроси

В "Banners" и там ако няма изложен този, който търсиш, кликваш на линка отгоре за да те прати на пулния асортимент от продукти и си гледаш кой е твоя. И ще е много хубаво да си направиш сама дизайна, и да споделиш това което си направила за да придобиеме предтсва за какво става дума и да дадеме някой друг съвет. Ще се помага с каквото може. Успехи за сега. И ако има нещо - пиши ни.

URL-то, което промотираш е сайта.ком/?твоя-ник (виж първия бахер под този пост как е). Не е нужно да се използват банери, може да е с текст линкове, като преди това си спретнала хубава: рекламка, ревю на продукта, селс копи, инфо статия за пазарната ниша с решението в лицето на промотиращия продук и т.н.

След направта на дизайна може да започнеш с адването на афилиейт линкове и промо текстове към него и с добър домейн и уникалност ще стане добре работата според мен. Хората с блогове правят магия, та ти ли няма да се справиш.;)
 
Последно редактирано:
От: Генбъкс Въпроси

аз Благодаря за съветите и отговорите и направо ви се очудвам, след като прочетах доста неща във форума колко сте дружелюбни :shock:, това за БГ ми е доста странно, но нека, радвате :)
надявам се скоро да спретна нещо и ще изпратя да видите, но в момента правя сайт за он-лайн парфюми за бг пазара и нямам време за друго
 

Горе