Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Само с последното съм напълно съгласен :)
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Твое мнение :)

В политиката нищо не е праволинейно, че да имаме винаги едно и също мнение всичко :)
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Блеки аз съм почти 100% сигурен че даже въпросният човек не е казал такова нещо и че това е волна интерпретация - Дори и популист от ранга на Сидеров в Германия едва ли може да си позволи такова нещо - Можеш ли да намериш новината в оригинал на немски за да я коментираме

Тая работа ми прилича на ГРОБ на недъгавият ПР дето обявиха че Камерън ги подкрепя за изборите а пък после се оказа че човека е казал нещо съвсем друго
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Може и ти да си прав и нашите да раздухват. Нещо немският не ми е силен и не мога намеря нищо. Сега се порових и в euronewsа намерих за посланците на дойчовците и франсетата какво са казали - тук
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Това за посланиците е факт - но в техните изказвания макар и малко в разрез с общоприетите норми за дипломатически етикет не се говори за изключване, замразяване или каквото и да е било.

Най лошото е че нито франсетата нито немците ги еня за БГ народа тях ги интересува ГРОБ който им носи гласове за европарламента да е в добра кондиция и правят каквото могат да му помагат - Що до момента не съм видял политик от някоя ЕУ страна с ляво управление да дава такива изказвания - Всичко е въпрос на интереси и ние трябва да си гониме нашите интереси а не да злорадстваме какъв шамар ни бил ударил този или онзи - България вече е пълноправен член на ЕС и трябва да се отърсим от това васално мислене какво били казали немците какво били чули франсетата и да си гоним Националните интереси.
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Знаеш ли защо се радвах и още, че сме в ЕС - просто нашите щат не щат трябва се съобразяват е ЕС нормите и разбиранията - защото иначе развявамето на коня щеше да е издигнато във висш приоритет. Да трябва сме си суверенни и да си ковем нашата съдба, но си нямаме държавници като Швейцарците а най-корумпираните, с най-голямата шуробаджинащина, мафия навсякъде и любимата ти дума - безхаберност. Та въпроса се пита, кои ще са тези, който ще променят нещата - за последните 23 години сегашните партии в параламента се доказаха, че няма да направят това - но хората си гласуват и мислят, че ще има промяна от партия, която ги вкарала в батака.
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Това за посланиците е факт - но в техните изказвания макар и малко в разрез с общоприетите норми за дипломатически етикет не се говори за изключване, замразяване или каквото и да е било.

Най лошото е че нито франсетата нито немците ги еня за БГ народа тях ги интересува ГРОБ който им носи гласове за европарламента да е в добра кондиция и правят каквото могат да му помагат - Що до момента не съм видял политик от някоя ЕУ страна с ляво управление да дава такива изказвания - Всичко е въпрос на интереси и ние трябва да си гониме нашите интереси а не да злорадстваме какъв шамар ни бил ударил този или онзи - България вече е пълноправен член на ЕС и трябва да се отърсим от това васално мислене какво били казали немците какво били чули франсетата и да си гоним Националните интереси.

А преди ЕС, СССР много се интересуваше от нас :) Ние сме си винаги били под някое управление, било то лявод, дясно, САЩ, Русия, ЕС, Османска, византийска империя и т.н. Просто в момента нямаме нито козове, нито финанси да се правим на самостоятелни, щото отрежат ли ни ЕС, братушките няма си мръднат пръстта за нас, а друг не остана :)
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

но хората си гласуват и мислят, че ще има промяна от партия, която ги вкарала в батака.

Блеки уточнявай коя е партията дето ни е вкарала в Батака щото имам чувството че имаш грешна представа за тези неща
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Бих казал само едно BULLSHITS
 
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

Блеки уточнявай коя е партията дето ни е вкарала в Батака щото имам чувството че имаш грешна представа за тези неща

Писах за всичките партии, които са на власт сега - всяка партия е допринесла за батака или не е така? Знам, че ще кажеш НДСВ айде него няма го вкарваме с такъв магнитуд в общото.

Т.е. няма как да решим пол. проблеми с тези партии, който допринесаха това да се случи и да сме на това дериже сега. Перефразирам една мисъл - няма как да решиш даден проблем с начина на мислене при, който си го създал проблема. Може да стане само нещо външно, примерно това с Костов, но той бе притиснат от обстоятелствата и негативният фактор с него и без него пак щеше да е на лице.

Пак изменихме темата ......

П.С. нямам докторат по политически науки, така че може и да ги бъркам нещата, но на дали има някой който може им хване спатиите.
 
Последно редактирано:
От: Германски политици предлагат замразяване на членството на България в ЕС

А за Гидо Вестервеле споделям думите на Лукашенко - "По-добре диктатор, отколкото педал" :lol:

Хахахахаха това не го бях чувал. :D
Това вярно ли го е казал Лукашенко?
 

Горе