Гест блогинг/ревю сфера софтуер ПР 3 и нагоре. EN

IvanKarakov

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравей!

Имам нужда да публикувам 5 статии/ревю на един софтуер. Приемат се авторитетни софтуер блогове, софтуер ревю сайтове и всякакви други/онлайн списания напр./ подобни сайтове, където статията/ревю-то би било прието за ок. Езика пак да кажа е английски

Под авторитетни имам предвид PR над 3(в краен случай 2). Всяка статия трябва да е в отделен сайт.

Какво желая? Да публикувате(или ако желаете напишете и публикувате)... статия/ревю с линк към сайта на софтуера.

Какво получавате? Уникална статия 500 думи и безплатен license key за софтуера(на стойност $14). Възможно е и парично възнаграждение, в зависимост от конкретната договорка.

Очаквам вашите оферти(ЛС, skype, e-mail), благодаря! :)
--------------------

Dear colleagues,

My name is Ivan Karakov and I am a renowned blogger, author of technical articles and software reviews. I would like to be a guest blogger on your site and to publish a review or article about a popular and useful software for textual search. Please let me know whether it is possible and if it is, what are the conditions and requirements?

I can pay for this if you require, or give you for free a license for the program.

Thanks in advance and best wishes,
Ivan Karakov
--------------------
PS: Сори за латиницата, просто мисля че е нужно, ако трябва да се маха, пишете.
 
Последно редактирано:

Горе