Главна сраница

alexhara

New Member
Здравейте
защо гоогле а и други сайтове намират главна сраница на сайта ми като две отделни - / и index.html. Проблем ли е това и трябва ли да променям нещо?

И напоследък става нещо с adsense. В един момент ми дава 8 евро примерно приход, а след малко го сваля на 2. И така е от декември. Преди не съм срещал такъв проблем.
 
От: Главна сраница

Здравейте
защо гоогле а и други сайтове намират главна сраница на сайта ми като две отделни - / и index.html. Проблем ли е това и трябва ли да променям нещо?

И напоследък става нещо с adsense. В един момент ми дава 8 евро примерно приход, а след малко го сваля на 2. И така е от декември. Преди не съм срещал такъв проблем.

Защото за Гугъл www. твоя-домейн. com, твоя-домейн.com (без www отпред), твоя-домейн.com/index.html и другите му разширения са различни домейни. Трябва да направиш редирект от различните му разширения само към основния домейн, в противен случай ще се имаш проблеми с дублирано съдържание.
 
От: От: От: Главна сраница

Това от Webwasters Tools ли става или има друг вариант?

.htaccess

(Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.)

П.С. бре, много бързи бе... :confused: :|
 
От: Главна сраница

Аз имам .htaccess обаче не знам какво точно да направя с него все пак не съм голям спец.
Така че моля за помощ какво точно да напиша в .htaccess
Сайтът е: http://aerobaticteams.net
 

Горе