Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
И аз преди съм, не е лош човек, но вече няма смисъл да се боксира... Единствено с Джошуа не съм си писал, иначе имах късмета да си пиша с Уайлдър, Паркър, Браун, а Джарел Милър дори ме напсува :D Щото в един коментар бях написал, че Джошуа ще го бие лесно. :D Което си е така, но всеки си има своето его, разбира се.

Еди Чеймбърс беше голям филмар в Туитър, щото имаше самочувствието на Флойд Мейуедър и едва ли не твърдеше, че всички го избягват и се страхуват от него :D
По едно време се беше нацепил, беше качил 20 кила мускули и не се траеше да го четеш.
Иначе чичото на Тайсън Фюри е голям пич и отговаряше на всеки въпрос, който му зададеш.
 
Току що гледах Джошуа - Паркър и съжелявам че ги чаках толкова и загубих 2 часа... Пародия на бокс е тва.. тва ако е бокс, аз значи ще съм космонавт.
 
Тъй като гледам само тежка категория бокс от около 15 години, ще си позволя, въпреки че мразя категоричността, да обобщя мача по следния начин:

"12 РУНДА БОКС И НИКАКЪВ БОЙ. КАК УСПЯХА ДА ГО НАПРАВЯТ?"
 
Всеки е разочарован, защото сме свикнали да гледаме Джошуа да нокаутира всеки пред себе си. Не очаквах подобна игра от Паркър, определено му избягваше от ударите, но и не пускаше толкова точни... Много рядко... Реферът беше много зле, постоянно когато Паркър влизаше на Джошуа, винаги се намесваше този рефер... Имам чувството, че малко да го настъпят Джошуа и веднага тича да помага... Което е нормално да е така, имайки предвид кой е Еди Хърн... Въпросът е следния - Ще има ли Джошуа срещу Уайлдър? Не мисля, погледнете изражението на Хърн когато се качи на ринга... Беше разочарован от Джошуа... Няма да го направят този мач сега.. Иначе Джошуа го предизвика, Уайлдър също го иска мача, чакаме за оправданията.
 
И още нещо да добавя - тъй като вече излезе от депресията и спря наркотиците, да започва пак да се бие и да маха черния.
Сещате се за кого говоря, предполагам.
gipsyking
 
Джошуа пълна нула срещу Такам и Паркър. Фюри ще го победи по точки.
 
Всички, които подкрепят Джошуа и най-вече Еди Хърн трябва да са засрамени... Да дадеш на Уайлдър сума от 12-13$К милиона е просто смешно. Това е някъде 80/20 в полза на Джошуа... Паркър взе 35%, с какво повече е от Уайлдър? Няма какво да се обяснява просто всичкото това е за да може Уайлдър да откаже мача и после да говорят, че не искал да играе... Уайлдър не бил взимал повече от 3-4 милиона на мач, а Джошуа взимал ли е над 50 милиона на мач? Такива хора адски вредят на спорта.
 
А Кубратчо какво ще прави сега в крайна сметка? Мач с Дилиън Уайт ли остава?
 
Боксът е спортът на Унтерменша. Спортът на Америка; на Гетото. Да гледам как се бият две маймуни, като някакви диваци в Джунглата? Не. Мислех, че хората сме еволюирали от времето на Гладиаторите. Явно не. Жалко съществуване.
 
Боксът е спортът на Унтерменша. Спортът на Америка; на Гетото. Да гледам как се бият две маймуни, като някакви диваци в Джунглата? Не. Мислех, че хората сме еволюирали от времето на Гладиаторите. Явно не. Жалко съществуване.

С това си изказване ме върна години назад, когато и аз бях краен в мнението си по различни теми. Действително голяма част са маймунки и то глупави, но все пак има и интелЕгентни такива. Дори бих казал, че тенденцията е да се образоват и се развиват в тази насока. С голямо удоволствие гледам бокс и бих казал, че ми е любим спорт, но определено не смятам, че не съм евлюирал.
 
С това си изказване ме върна години назад, когато и аз бях краен в мнението си по различни теми. Действително голяма част са маймунки и то глупави, но все пак има и интелЕгентни такива. Дори бих казал, че тенденцията е да се образоват и се развиват в тази насока. С голямо удоволствие гледам бокс и бих казал, че ми е любим спорт, но определено не смятам, че не съм евлюирал.
Предпочитам да гледам стрелба. Поне има нещо позитивно, нещо което можеш да ползваш в реалния живот. Гледай IPSC.
 
За мен парите, които взимат не само в бокса , но и в други спортове са просто невероятни....на фона на други видове професии.
Донякъде си прав... Взимат се доста пари от бокса, но пък понякога има ли си смисъл за едните пари като знаеш, че може да умреш или да останеш инвалид, а дори и по-зле... Примери има много. Обаче, когато си избрал тази професия свикваш с тази мисъл, защото не го ли направиш психически ще си слаб, а слаб ли си психически всичко се разрушава..

Много пък атлети навремето се състезавали, печелили доста пари и сега си ги харчат живи и здрави! Което е най-важно. Дори пък някои хора да не са атлети, пак има шанс да умрат без да са видяли много пари в живота си, ей така просто да са работили за 500-1000 лв месечно и изведнъж нещо се случва и край.. За това всеки си избира как да си живее живота. Щом работата е животозастрашаваща трябва да се заплаща в повече.
 
Донякъде си прав... Взимат се доста пари от бокса, но пък понякога има ли си смисъл за едните пари като знаеш, че може да умреш или да останеш инвалид, а дори и по-зле... Примери има много. Обаче, когато си избрал тази професия свикваш с тази мисъл, защото не го ли направиш психически ще си слаб, а слаб ли си психически всичко се разрушава..

Много пък атлети навремето се състезавали, печелили доста пари и сега си ги харчат живи и здрави! Което е най-важно. Дори пък някои хора да не са атлети, пак има шанс да умрат без да са видяли много пари в живота си, ей така просто да са работили за 500-1000 лв месечно и изведнъж нещо се случва и край.. За това всеки си избира как да си живее живота. Щом работата е животозастрашаваща трябва да се заплаща в повече.
То и полицай може да умре по време на работа , и пожарникар също докато гаси пожари - ама не взимат милиони нали ? Макгрегър като се би с Флойд не умря , ама взе 100 милиона. Парите в спорта са толкова надути спрямо останалата част от населението , че е просто невероятно.
 

Горе