Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
"Ако е мъж на място ще даде реванш."

Някой да обясни на Кобрети, че реванш не се дава, след като са те спукали от бой, а когато мачът е бил на кантар и феновете искат да го видят отново.

Иначе ме кефи как изкусно манипулира простолюдието. Сега всички лелки ще почнат да говорят за реванши.
 
Гледах тия дни ранглистата на топ 10.
Ами той Кубрат не се е бил с никой от топ 10 освен с Джошуа (плюс Кличко кога беше още активен).
Нормално да му дойдат нанагорно

Може да се пробва с/у Ортиз, че е ще по-стар.
Или с/у Паркър или Юсик, че са малко по-дребни.

Не очаквам да се справи добре и с тях.
Ми те от топ 10 принципно не обичат никак да се срещат, нормално е...
 
Якото е, че догодина ще имаме поне един супер мач (Джошуа - Фюри). Иначе аз от вече 3-4 години гледам предимно UFC, доста повече фън ми е.
 
"Ако е мъж на място ще даде реванш."

Някой да обясни на Кобрети, че реванш не се дава, след като са те спукали от бой, а когато мачът е бил на кантар и феновете искат да го видят отново.

Иначе ме кефи как изкусно манипулира простолюдието. Сега всички лелки ще почнат да говорят за реванши.
Всъщност се дава ако е уговорено в договора. Джошуа като падна от Анди не изглеждаше много по различно от как падна Пулев сега.
 
Всъщност се дава ако е уговорено в договора. Джошуа като падна от Анди не изглеждаше много по различно от как падна Пулев сега.
Съвсееем различно изглеждаше.
Много рядко се вижда някой да поляга като отсечен дънер или да обръща гръб и да бяга от ринга като Пулев.
 
Съвсееем различно изглеждаше.
Много рядко се вижда някой да поляга като отсечен дънер или да обръща гръб и да бяга от ринга като Пулев.
Нашия си излезна победен, явно и не е тренирал достатъчно за мача на живота си. Едва ли ще има друг шанс.
А че Анди накара Джошуа да залита по ринга като пиян също е факт. Надявам се и Фюри да го свали на земята догодина.
 
Всъщност се дава ако е уговорено в договора. Джошуа като падна от Анди не изглеждаше много по различно от как падна Пулев сега.
Тази клауза за реванш я поставят шампионите, не претендентите. Иначе всеки претендент щеше да иска по два мача за титла. Шампионът обаче е в позиция да си върже гащите и да се застрахова, че ще има реванш. Все пак той държи титлите.
 
Аз искам да гледам Уайлдър с/у Джошуа.

С Фюри ми е прекалено предвидимо.
 
По принцип е любопитно и Юсик какво ще предложи - олимпийски шампион, който нямаше никаква конкуренция при полутежките. Той е задължителен претендент за една от титлите на Джошуа.
 
Аз не успях да намеря никъде другаде и си поднових акаунта
Забравил съм си тъпата парола, а нямам дастъп до мейла в момента, голяма греда. Най интересния мач тая година и май ще го пропусна.
 
Английския негър няма как да не бие псевдомодерният пост американоКупикусис-са-го украйнски желаещ избегаликус Росийской федерации палячовец :D
 
Не го гледам, а и май няма къде да го гледам, не че ако се напна няма да мога, ама кво..да не би украинеца да се опъва нещо :)
 

Горе