Гледате ли сериали през свободното време?

Ghosttt

Member
Аз лично съм много зарибен. Филми у нас не гледам, само сериали.
Кой е любимият Ви сериал/и? Моите фаворити са Mr.Robot и Vikings :p
Как предпочитате да гледате? Като излезне епизода (по 1 на седмица) или чакате целия сериал и тогава дърпате?

BcwFM-zIYAEEQ1R.jpg
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

много са , има адски много качествени сериали. Декстър , Игра на Тронове, Живите мъртви , Престъпления от класа, Къща от карти има и други хубави
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

много са , има адски много качествени сериали. Декстър , Игра на Тронове, Живите мъртви , Престъпления от класа, Къща от карти има и други хубави

Прекалено много, особено сега септември и октомври като почнат да излизат новите сезони. Не ми остава време за лекции даже :mrgreen:
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Пробвай Boardwalk Empire
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Много зарибена... Фаворит си остава Breaking Bad. Последният, който много ми хареса и доста напомня за него е Animal Kingdom - препоръчвам. Иначе класика си остават Shameless, Orange is the new black, House of cards...

На Game of trones му гледах само първия сезон и то 80% с периферното зрение - много кървища, бре. :)
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Сериалите се делят на две групи:
1 - "Женени с деца"
2 - всички останали
:lol:
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Много зарибена... Фаворит си остава Breaking Bad. Последният, който много ми хареса и доста напомня за него е Animal Kingdom - препоръчвам. Иначе класика си остават Shameless, Orange is the new black, House of cards...

На Game of trones му гледах само първия сезон и то 80% с периферното зрение - много кървища, бре. :)
Не забравяй Californication - също класика според мен.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

narcos - изгледах го наскоро, 2 сезон го изгледах за 1 ден!

сериала е най-добрия, който съм гледал след prison break (дори може да е по-добър, защото не стана боза, а и нямаше как де, то е ясно какво ще става)

пабло ескобар беше просто чук, актьора не го знаех, ама беше блестящо изпълнение :D
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

narcos - изгледах го наскоро, 2 сезон го изгледах за 1 ден!

сериала е най-добрия, който съм гледал след prison break (дори може да е по-добър, защото не стана боза, а и нямаше как де, то е ясно какво ще става)

пабло ескобар беше просто чук, актьора не го знаех, ама беше блестящо изпълнение :D
И аз си го дръпнах вчера. Още не съм го почвал. Много ме кефят netflix как пускат целия сезон всеки път.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

И аз гледам сериалчета, като си гледам серия за серия /предпочитам като им излезе превода, само като се бави много ги гледам ако са англоезични без превод/

В момента гледам MR.Robot , Fear the Walking Dead, Last Ship , Dark Matter , Murder in the First

Но впечатлението ми е че пика на интересните сериали беше преди няколко години, сега с всяка година излизат все по-тъпи и безинтересни
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Но впечатлението ми е че пика на интересните сериали беше преди няколко години, сега с всяка година излизат все по-тъпи и безинтересни

Според мен Mr.Robot е изключение. И така както е тръгнал 2 сезона подгряващи/поне още 2 години ще ни радва, живи и здрави.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Аз гледах първи сезон на Mr. Robot, но към края ми се стори, че пое рЕзко по нанадолнището и хич не ме изкуши да започна втори сезон. Иначе и Californication гледах, да, но според мен към края започнаха да компенсират липсата на сюжет с вулгаризми. Наркос не съм го гледала... може да го преслушам, че в момента е яка суша и откъм филми и откъм сериали.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

На Наркос гледах първия сезон, не беше лош но и нищо по-впечатляващо, но е интересно да се види историята на Пабло Ескобар.
Гомора също не е лош, мисля че е малко по-добър от нашия Под Прикритие
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Попринцип не ми остава време за сериали, но Живите Мъртви го гледам, много добре е измислен като цяло нещо ново е подобен жанр досега не бях гледал на сериал. Сега има някакъв подобен пак от създателите на Живите мъртви и предполагам, че ще е пак добре измислен и направен. Засега нищо не гледам само тегля и качвам на външният хард, че да има какво да гледам 4 месеца на кораба. А изтеглил съм и под прикритие да видя за какво става въпрос там от всички чувам, че е добър.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Попринцип не ми остава време за сериали, но Живите Мъртви го гледам, много добре е измислен като цяло нещо ново е подобен жанр досега не бях гледал на сериал. Сега има някакъв подобен пак от създателите на Живите мъртви и предполагам, че ще е пак добре измислен и направен. Засега нищо не гледам само тегля и качвам на външният хард, че да има какво да гледам 4 месеца на кораба. А изтеглил съм и под прикритие да видя за какво става въпрос там от всички чувам, че е добър.

Под прикритие е добър , чак да не повярваш от бг продукция.
На какъв кораб отиваш за 4 месеца ?
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

Под прикритие е добър , чак да не повярваш от бг продукция.
На какъв кораб отиваш за 4 месеца ?

Отивам да бачкам на кораба, не отивам на почивка, ако за това питаш :). Давам вахта по 4 часа на мостика и през другото време ще се чудя какво да правя.
 
От: Гледате ли сериали през свободното време?

След Декстър никой не ми е интересен.
 
Последно редактирано:

Горе