Гледате ли video tutorials за предприемачество, SEO, интернет маркетинг?

Doctor_BG

Active Member
Здравейте,

От скромния ми престой във форума забелязвам, че не се говори особено много за видео туториали в сферата на предприемачеството и интернет маркетинга.
А такива излизат буквално всеки ден.

Лично аз направих сайта си само чрез гледане на такива обучителни материали. Нямах никакви начални знания и започнах от нулата.

Знанията и уменията се представят по разбираем начин в съответствие с нивото на потребителя (в моя случай беше като за напълно начинаещ).
Освен клипове на Lynda и Udemy мога да спомена продуктите на Frank Kern, Eben Pagan, Dan Kennedy, Alex Becker и много други.

Има ли други фенове на такива клипове (ако има да ми пишат на лично съобщение, ще обменим ценна информация) или се учите главно от пратиката?

Говорил съм с няколко потребители на сайта - никой от тях не използва ценната и лесно поднесена информация от подобни туториали. За мен това е напълно необяснимо - дали проблемът е в английския език, непознаването на водещите "гурута" или просто липсата на време/желание.

Моля споделете мнението си 8)
 
От: Гледате ли video tutorials за предприемачество, SEO, интернет маркетинг?

За мен е загуба на време.
Когато урока е в текстов вариант може да прескочиш лесно това което не те интересува докато ако е видео не е така.
 

Горе