Глобул олигуфрени

От: Глобул олигуфрени

Днес ходих до главният офис на Глобул.
Говорих с една патка. Питах какви са ми задълженията и тя каза 130 и нещо лв.
Договорът ми е бил автоматично прекратен и в тази сума влизат всички такси и задължения.
Питах я може ли разсрочено да платя тази сума защото и стотинка нямам да отделя покрай сайта ми.
Тя ми каза да се обадя на тези ГС Груп за да ги питам дали може на разсрочено да плащам???!
Питам я тоест да ги питам дали може да платя на Вас разсрочено? Тя вика да..
Какви са тези схеми не знам... Казахте ми в никакъв случай да не и звъня но в този случай трябва да и звънна..
Как да постъпя?
 
От: Глобул олигуфрени

не съм икономист нито политик,но защо няма европейски закон за банките това с 2% в щвеция ми хареса и тук требе да е така
НА БУНТ БЪЛГАРИНО ОСЪЗНАЙ СЕ ВЗИМАТ И ПОСЛЕДНИЯ ГРОШ
НЕ ПЛАЩАЙ НА ВИК,МОБИЛНИТЕ ОПЕРАТОРИ,НЕ КУПУВАЙ БЕНЗИН,НЕ КУПУВАЙ ДРЕХИ,НЕ КУПУВАЙ ЯДЕНЕ И ДЪРАВАТА ЩЕ ФАЛИРА!
А ПОСЛЕ ЩЕ ПОСТОИМ СТРОЯ НОВ СОЦИАЛИСТИЕСКИ С БАТ БОЙКО.ЗАД НЕГО ТВЪРДО СЪМ!
АЙДЕ ДА ИИДА ДО КРЪЧМАТА ДА ЪРСЯ ПОДГЛАСНИИ
"НЕ ЩЕМЕ НИЕ ПАРИ И СВОБОДА, А ЧОВЕШКИ ПРАВДИНИ"
НОВИЯ РЕФРЕН Е
ЕХ ЗАЩО НЕМА ЕДИН БЪЛГАРСКИ ПИНОЧЕТ ,ДА РЕЖЕ ГЛАВИ БЕЗЧЕТ!
 
От: Глобул олигуфрени

Днес ходих до главният офис на Глобул.
Говорих с една патка. Питах какви са ми задълженията и тя каза 130 и нещо лв.
Договорът ми е бил автоматично прекратен и в тази сума влизат всички такси и задължения.
Питах я може ли разсрочено да платя тази сума защото и стотинка нямам да отделя покрай сайта ми.
Тя ми каза да се обадя на тези ГС Груп за да ги питам дали може на разсрочено да плащам???!
Питам я тоест да ги питам дали може да платя на Вас разсрочено? Тя вика да..
Какви са тези схеми не знам... Казахте ми в никакъв случай да не и звъня но в този случай трябва да и звънна..
Как да постъпя?

Кажи им на тези от GLOBUL че имаш достоверна информация от сигурен източник, че друг човек със същия проблем с писмо от гъз груп, техни колеги от GLOBUL са му казали че се плаща направо при тях. Ако ли не, отиди в друг офис на GLOBUL и кажи че никъде черно на бяло не си подписвал договор с гъз груп, а си имал договор с GLOBUL и искаш да платиш на тях - тук и сега :!: Недей да звъниш на ония, защото от други форуми съм чел оплаквания на хора че говорят много подвеждащо, освен това са и много цинични и вулгарни, и ще започнат да ти дават срок в броени дни да изплатиш цялата сума в кеш, ако ли не - дават те на чси, и ще ти кажат "край предупреден си, срокът тече, разговора ти вече е записан за доказателство." Не им се оставяй, търси други офиси на GLOBUL или искай среща с управитела им и кажи че си подписал черно на бяло договор с GLOBUL и искаш да им платиш само на тях.
 
От: Глобул олигуфрени

И мен лятото ми звъняха 2-3 пъти и ми пратиха 2-3 смс-а за задължения от преди 1 година (20лв, но не към мобилен оператор). От цялата работа и разговорите по телефона обаче така и не разбрах къде, на кого и как трябва да платя ?? Не са от тази фирма ГС Груп , за която говорите, но от другата такава (всъщност не знам колко са общо). Та не успях да платя, питах ги 1-2 неща, на които и те не успяха да ми отговорят и от тогава нищо - за сега.
 
От: Глобул олигуфрени

Съседката ми била бивша управителка на някакъв офис на глобул. Ще ми проясни тия дни имало някаква далавера :D
Ще споделя тук веднага щом разбера :beer:
 
От: Глобул олигуфрени

Съседката ми била бивша управителка на някакъв офис на глобул. Ще ми проясни тия дни имало някаква далавера :D
Ще споделя тук веднага щом разбера :beer:

Е браво братле, значи си извадил връзки :beer: Дано да ти помогне в консултацията. Но все пак аз ти казах случай с мой приятел който си плати в офиса на GLOBUL без да се занимава с гъз груп, и те съветвам да направиш същото и ти. :) Щом е бивша управителка, значи има текучество на управители, от което значи че нещата не са особено добри там.
 
От: Глобул олигуфрени

Съседката ми била бивша управителка на някакъв офис на глобул. Ще ми проясни тия дни имало някаква далавера :D
Ще споделя тук веднага щом разбера :beer:

Казах ти не се занимавай. Законов няма как да ти вземат парите и пробват с такива убитаци като гъз груп. И който се стресне и клекне плаща
 
Re: От: Глобул олигуфрени

Казах ти не се занимавай. Законов няма как да ти вземат парите и пробват с такива убитаци като гъз груп. И който се стресне и клекне плаща

Я пак? В чие законодателство пише, че няма как да му вземат парите?
 
От: Re: От: Глобул олигуфрени

Я пак? В чие законодателство пише, че няма как да му вземат парите?

В Българското!
Ядеш, пиеш и не плащаш


п.с те парите си ги избиват от начисляване на сметките на клиентите
 
От: Re: От: Глобул олигуфрени

Я пак? В чие законодателство пише, че няма как да му вземат парите?

Давам ти пример: 2006 година откраднаха на майка ми телефона. Обадихме се на оператор в МТел да блокират карта. Тъпанарите не е ясно какво са направили, но картата е била кативна още 48 часа довело до 670 лв сметка. Обаче няма проблеми платихме 20 лв мисля беше тогава за нова симка и от следвашия месец се почнаха вълненията. Реших просто проблема като им метнах картата на боклука. От тогава до сега Гъз груп се опитаха 2 пъти да ни филмират, но не се получи. Последно беше 2008 или 2009. Нито е завеждано дело, нито е имало някакви запори или забрани на майка ми за кредити, заеми, излизания в чужбина
.
 
От: Re: От: Глобул олигуфрени

п.с те парите си ги избиват от начисляване на сметките на клиентите[/QUOTE]

Дам, това е вярно наоправиш ли един път 80-90 лв си абониран за тази сума завинаги :lol:
 
От: Глобул олигуфрени

Днес ходих до главният офис на Глобул.
Говорих с една патка. Питах какви са ми задълженията и тя каза 130 и нещо лв.
Договорът ми е бил автоматично прекратен и в тази сума влизат всички такси и задължения.
Питах я може ли разсрочено да платя тази сума защото и стотинка нямам да отделя покрай сайта ми.
Тя ми каза да се обадя на тези ГС Груп за да ги питам дали може на разсрочено да плащам???!
Питам я тоест да ги питам дали може да платя на Вас разсрочено? Тя вика да..
Какви са тези схеми не знам... Казахте ми в никакъв случай да не и звъня но в този случай трябва да и звънна..
Как да постъпя?

Защо пак ходиш в офис? Не съществуват обекти при тях, като Главен офис и обикновен. Имат Корпоративен, но те обслужват фирми и са отделени от магазинната част, в която влизат клиенти и разглеждат.
Ако искаш да получиш компетентна информация се обади на 123 и попитай каквото те интересува. Служителите в магазинната мрежа, нямат инструкции как да обслужват клиенти, които са дошли да питат и търсят информация, каквато е твоята и в случая ти!
Същото е да те боли зъб и да отидеш при лаборант за преглед...!!!
 
Re: От: Re: От: Глобул олигуфрени

В Българското!
Ядеш, пиеш и не плащаш


п.с те парите си ги избиват от начисляване на сметките на клиентите

Ти няма ли да спреш да пишеш простотии бе? Вижда се, че си завършен идиот. Спри да объркваш хората, някой ще пострада заради тъпотията ти.

Давам ти пример: 2006 година откраднаха на майка ми телефона. Обадихме се на оператор в МТел да блокират карта. Тъпанарите не е ясно какво са направили, но картата е била кативна още 48 часа довело до 670 лв сметка. Обаче няма проблеми платихме 20 лв мисля беше тогава за нова симка и от следвашия месец се почнаха вълненията. Реших просто проблема като им метнах картата на боклука. От тогава до сега Гъз груп се опитаха 2 пъти да ни филмират, но не се получи. Последно беше 2008 или 2009. Нито е завеждано дело, нито е имало някакви запори или забрани на майка ми за кредити, заеми, излизания в чужбина
.

Може и да си минал между капките. Твоят случай, не е представителна извадка. Имат правото и могат да заведат дело, което съм сигурен, че ще се загуби и от там следва, че освен дължимите пари, ще си платиш и разходите по съдебния процес.
 
От: Глобул олигуфрени

Законово погледнато дългът ти е изкупен и трябва да се разбереш със СГ груп. Това обаче е само теоритично, тъй като те са група телефонни изпадняци и има голям процент вероятност номера ти да остане запаметен и да те притесняват на него. Имаш два варианта:

1) Звъниш от уличен телефон/скайп/каквото и да е и се обясняваш кой си, след което ги питаш възможно ли е да си платиш разсрочено (не мога да гарантирам, но сигурно има такава опция) Вероятно най-разумният вариант.

2) изобщо не им звъниш и събираш парите след което ги внасяш директно в сметката указана в писмото (и пазиш разписката като любимата си баба)

Имай предвид, че никой няма да те подгони точно след седем дни, но ако оставиш това нещо да се влачи месеци наред накрая може просто наистина да те осъдят и да си дръпнат директно парите, което е неприятно щото не знаеш в кой момент и къде ще ти изчезнат пари от банковата сметка (и тогава няма да са 130... ) Не го отлагай, сумата е ВСЕ ОЩЕ малка пък и както казаха всички, ние сме в една голяма икономическа симбиоза и е редно да я поддържаме :)
 
От: Глобул олигуфрени

Използвам темата за да споделя малко опит. Дълго време от глобул отказваха да ми издадат фактура. Накрая трябваше да вдигна скандал за да ми обърнат внимание. Накрая си намерих начин и се оказа, че от всеки офис могат да изкарат фактурата, но просто ги мързи!

Повече по темата: Как работят в офисите на глобул!
 
От: Глобул олигуфрени

И аз да споделя пресен опит с Глобул, в офиса в Казанлък разглеждам смартфоните и питам служителката за един телефон (от изложените) с колко инча е дисплея и не може да отговори, вика някакъв дядка и той не знае и накрая ми предлагат да си взема таблет :shock:
 
От: Глобул олигуфрени

Веднага ме изкараха хейтър... това, че съм обиколил 10 офиса и на всякъде ми отказват да ми издадат фактура. Това са си време и пари, който е можело да си спестя! Писал съм и в този форум за проблема и накрая разбирам, че на всякъде могат да ми изкарат фактура. И това, че съм споделил историята си ме прави хейтър? Еми добре.
 
От: Глобул олигуфрени

Веднага ме изкараха хейтър... това, че съм обиколил 10 офиса и на всякъде ми отказват да ми издадат фактура. Това са си време и пари, който е можело да си спестя! Писал съм и в този форум за проблема и накрая разбирам, че на всякъде могат да ми изкарат фактура. И това, че съм споделил историята си ме прави хейтър? Еми добре.
Кой тоя дет те изкара хейтър?
Я го дай насам
 
От: Глобул олигуфрени

Някой си Господин Стефан. 100% е то този форум тъй като само тук съм споделил връзката към статията в блога.
 

Горе