Годишен банер на първа страница

WinKam

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Предлагам следните позиции за банер реклама в сайт за обяви.

Сайта има средно 50 посетителя на ден.

Банера няма да има ротация. Само вашият банер ще се показва!

- 728х90 най-отгоре на всички страници - 50 лв. / 1 год.

- 728х90 под категориите - 20 лв. / 1 год.
- 728х90 най-отдолу на всяка обява - 10 лв. / год.
- 160х600 на първа страница в дясна колона - 10 лв. / 1 год. (запазена)

В момента има три реклами от рекламни мрежи, които много забавят зареждането на страницата. Искам да сложа графични банер за да се олекоти отварянето на страницата. На друг мой сайт съм замествал рекламите с графични и се ускори тройно времето за отваряне на страницата. Цената която предлагам на рекламодателя е супер минимална за да може да е изгодно. За екелктонни магазини си заслужава абсолютно.

За срок от една година си заслужава! Сайта се развива постоянно! Може да се договорим вътре в него да се промитират ваши продукти!

П.П. Закупилият позицията най-огоре за една година получава веднага + 10 лв. реклама в Етаргет към 1 или 2 негови продукта на сайта!

На ЛС да ви изпратя сайта!
 
Последно редактирано:
От: Годишен банер на първа страница

Може ли да изпратите сайта на ЛС?
 
От: Годишен банер на първа страница

Прати ми сайта на ЛС да го видя.
 
От: Годишен банер на първа страница

Настоявам някой да вземе въпросната позиция! Цената е супер изгодна! Сайта е с нов дизайн и постоянно се развива. В темата съм добавил повече инфо, защо държа да сложа директна реклама. ЪП

Някой да грабва офертата и да приключваме с темата! :) Спешно! Много скоро офертата няма да е валидна!
 
От: Годишен банер на първа страница

Настоявам някой да вземе въпросната позиция! Цената е супер изгодна! Сайта е с нов дизайн и постоянно се развива. В темата съм добавил повече инфо, защо държа да сложа директна реклама. ЪП

Някой да грабва офертата и да приключваме с темата! :) Спешно! Много скоро офертата няма да е валидна!

Вземам я. 2
 
От: Годишен банер на първа страница

Край на търга! :)


Наздраве за победителя uphero


Който играй пичели, който не играй съмтаймз люн! :)

Чудя се дали да не пусна и другата позиция 728х90, най-отгоре на всички страници за една година - 50 лв. и да не го мисля повече!
Знаеш ли колко ще се олекоти сайта! Има много другите елементи в него, които отнемат много от времето за зареждане, които немога да махна/заменя.
 
От: Годишен банер на първа страница

Прати ми на ЛС сайта
 
От: Годишен банер на първа страница

Имате ЛС!

Някой да взима и другата позиция отгоре с размери 728х90 за една година на всички страници - 50 лв, и да си гледам аз работата по оптимизирането на сайта!

До няколко дни ще му пускам платена реклама в рекламните мрежи и е хубаво до тогава да сме сложили статичен банер и на горната позиция!

Също така към офертата предлагам да напускаме вътре в сайта неограничено обяви с ваши стоки и когато пусна платена реклама ще се рекламират директно и вашите продукти!
 
От: Годишен банер на първа страница

За тези, които съм им пълни кутиите и немогат да получават съобщения и тези, които проявават интерес, но не им се пише ето линк към сайта:

:)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Годишен банер на първа страница

Значи, освен позицията, която заяви uphero на първа страница, обявявам и следните позиции:

- 728х90 най-отгоре на на всички страници - 50 лв. / 1 год.
- 728х90 под категориите - 20 лв. / 1 год.
- 728х90 най-отдолу на страницата на всяка обява - 10 лв. / год.

Сега преглеждам сайта, ако и тези позиции се закупят, махам всички реклами от рекламни мрежи на сайта, и може да махна даже и съобщението за Кууки консент, което много ще ми олекоти сайта.

За закупилите банер позициите ще помоля да изпращат по два банера, единият за мобилната версия 320х50. Шаблона е респонсив и сменя според широчината на устройството, така че ще направим по два варианта.

Цените ги правя да са максимално изгодни и конкуретни за вас и за мен на база от 1 година. Допълнително може да се пуснат ваши продукти на сайта. Линковете от банерите ще бъдат постоянни, така че търсещите машини ще го отчетат като възка към вас. Така получавате едновременно и беклинк към вашият сайт, което ще помогне да го избутате малко по-нагоре.

На сайта ще се прави още сео оптимизация и ще се рекламира в най-скоро време в рекламните мрежи! В момента излиза на първа страница в резултатите от търсене по няколко ключови думи.

За допълнителни питания и въпроси на ЛС! Да обеснявам по-подробно.
 
От: Годишен банер на първа страница

Ъп на темата! Най-вече ме интересува горния банер да сложим някой защото той се показва на всички страници! Предлагам веднага при закупуването му към него платена реклама 10 лв. в Етаргет и Фейсбук на ваши продукти!
 
От: Годишен банер на първа страница

Здравей, би ли ми изпратил сайта?
 

Горе