Големи български групи в ФБ?

garnet

Well-Known Member
Някой знае ли големи групи от българи във фейса.
Споделете тук.
Мерси.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Дай определение, какво смяташ под "голяма група". За някой това са фенове над 50 000 - 100 000, а за други и 10 000 фена да имат пак е голяма група. А който е умен и добре управлява групата си и 5 000 фена да има - може да свърши много повече работа от една група от 100 000 човека.
 
От: Големи български групи в ФБ?

За какво са ти? Ако е да пускаш глупости по коментарите, да не си правя труда :)
 
От: Големи български групи в ФБ?

За какво са ти? Ако е да пускаш глупости по коментарите, да не си правя труда :)
В случая ти пускаш глупости по коментарите. :)
Сериозно - не, не ми е за това. Ако знаеш - казвай.
ПП. В момента по коментарите в групите само НЕ-глупости ли има???
 
Последно редактирано:
От: Големи български групи в ФБ?

Правете разлика между Групи и Страници във фейсбук
 
От: Големи български групи в ФБ?

Трябват ми групи, не страници.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Аз продължавам да си питам и все още garnet не ми отговаря - какъв му е критерия за "Големи български групи в ФБ".
И допълвам въпроса си с този на Maverick: "За какво са ти? Ако е да пускаш глупости по коментарите, да не си правя труда"
 
От: Големи български групи в ФБ?

Подобни списъци не трябва да се съставят и разпространяват публично.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Аз продължавам да си питам и все още garnet не ми отговаря - какъв му е критерия за "Големи български групи в ФБ".
И допълвам въпроса си с този на Maverick: "За какво са ти? Ако е да пускаш глупости по коментарите, да не си правя труда"

Да речем повече от 1000 човека.
Трябва ми за една статистика - мисля да пускам ФБ реклама.

@аласт: и защо така реши?
 
От: Големи български групи в ФБ?

По етични, превантивни и икономически съображения и убеждения.
 
От: Големи български групи в ФБ?

гарнет, и да пускаш реклама, от тия групи няма какво да извлечеш като статистика... за к'во ти е статс за групи? Таргетирай си тия хора които ти трябват като потенциални клиенти според теб.. а дали те са реалните ти клиенти,, вече е друг въпроса..за тебе може да са тия, ама реално да купуват ония...
 
От: Големи български групи в ФБ?

Е мерси за акъла от всички. Е това е - 10 мнения и НИТО едно полезно.
Да ви п***м на помощта.
Админ, моля изтрий темата, че се дразня.
 
От: Големи български групи в ФБ?

И аз през 5 теми се оплаквам, че се водни яко във форума.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Е мерси за акъла от всички. Е това е - 10 мнения и НИТО едно полезно.
Да ви п***м на помощта.
Админ, моля изтрий темата, че се дразня.

garnet => тук не си прав, обиждаш членовете на форума, и по-конкретно и мен, като писал в темата ти. Никога не пиша напразно във форума, за да те питам значи имам нещо предвид. Примерно - членувам в едни от най-големите и добри български фейсбук групи. Но ти ме загуби, никога няма да те допусна до тях, щом показваш такива реакции: "Да ви п***м на помощта." И не съм ти давал мнение, за да пишеш така, просто не те познавам и не ти знам намеренията и за това искам да се осведомя какво смяташ да правиш. Сам си отряза достъпа!
 
От: Големи български групи в ФБ?

garnet => тук не си прав, обиждаш членовете на форума, и по-конкретно и мен, като писал в темата ти. Никога не пиша напразно във форума, за да те питам значи имам нещо предвид. Примерно - членувам в едни от най-големите и добри български фейсбук групи. Но ти ме загуби, никога няма да те допусна до тях, щом показваш такива реакции: "Да ви п***м на помощта." И не съм ти давал мнение, за да пишеш така, просто не те познавам и не ти знам намеренията и за това искам да се осведомя какво смяташ да правиш. Сам си отряза достъпа!
Не, тук ти не си прав. С какво помогна на дискусията? Ти или другите разбирачи?
Ама имал въпрос - еми ок, отговорих, макар, че не ви е работа да питате. Имам въпрос - ако имате отговор, ОК ако не - има други теми.
Пак моля админа поне да разчисти темата - въпроса и отговора са достатъчни.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Аз пък сега ти виждам темата, но нямам намерение да ти дам информация, защото поведението ти е арогантно.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Garnet-cho, само да те светна, че понеже светиш в червено репутациите ти не важат.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Garnet-cho, само да те светна, че понеже светиш в червено репутациите ти не важат.

Но и кво от това?
Поне знеш какво си мисля за теб.
 
От: Големи български групи в ФБ?

Дреме ми :) Я кажи кога заряза гис-а? :lol:
 

Горе