Продава се: Голяма Инстаграм Страница

tedi097

Premium
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, предлагам за продажба една англоезична инстаграм страница.

- Феновете са напълно реални. Таргетирани. 1 седмица си играх да махам хора които нямат нищо общо с тематиката.
- Активноста е средна поради ред причини. Едната от които е че планирах монетизация и се въздържах да пускам снимки.
- Тематиката е спортна. С 49к+ последователи.

Имам предложения от различни атлети да публикувам тяхни снимки срещу заплащане.
Ако новият собственик реши да изкарва пари от страницата - ще му дам допълнителни идеи.

Причина за продажбата: Имах планове за страницата. Щях да правя сайт, фб група и дори да инвестирам в реклама. Тъй като имам още една подобна страница и месечно ми носи минимум 40£.
Но покрай тази мания със страници, групи, сайтове и тн нямах време за основният ми бизнес който май запада ;дд Затова и реших да се разделя с някои неща.
Мисля че страницата има потенциал и може да се развие още.

Начини на плащане и прехвърляне:
× Приемам PayPal като цената казвам само на ЛС, имейл [email protected] или фейсбук: Tedi Dimitrova (същата профилна снимка както в форума или може да ме намерите чрез мейл).

× Банков Превод. Сметката ми е Английска в британски лири. Възможно е да се плащат допълнителни такси които ще поемете вие.

Предпочитам да използваме услугите на Ескроу за прехвърлянето. Ако имате висок iTrade хубава репутация и тн това може да отпадне.
 

Горе