Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Alexander84

Banned
Рейтинг - 92.3%
24   2   0
Здравейте, колеги,
В тази тема ще намерите голяма разпродажба на статии. Има от всичко - авторски и пренаписани. Само на български език, но на най-различни тематики. Имам за здраве, красота, мебели, туризъм и много други. Също така при ваше желание може да напиша на някаква нова тема.

Всяка по 500-550 думи, 100% авторска. Статии за мебели :
Мебели за офиса
Мебели за кухня
Мека мебел
Корпусна мебел
Модулни мебели
Цена за пакета 12лв, По единично - 3.50лв на бройка.

Цена за всичките статии изброени в тази категория - 16лв --- Здравни и за красота :
ПОДМЛАДЕТЕ ТЯЛОТО СИ СЪС ЗДРАВОСЛОВНИ ЗЕЛЕНЧУЦИ ОТ МОРСКИЯ СВЯТ - 435 думи - 2лв
ОЩЕ ЕДНА ПРИЧИНА ДА ЯДЕМ ШОКОЛАД: ТОЙ МОЖЕ ДА ИЗЛЕКУВА КАШЛИЦАТА НИ - 500 думи - 2.20лв
ДА СЕ СДОБИЕМ СЪС ЗДРАВЕ, БОГАТСТВО И БЛАГОПОЛУЧИЕ САМО ЗА НЯКОЛКО МИНУТИ НА ДЕН С ДРЕВНА ХАВАЙСКА ТЕХНИКА ЗА ИЗЦЕЛЕНИЕ? - 600 думи - 2.50лв
ОРЕХЪТ И БАДЕМЪТ - тайната на красотата - 2лв
Нужна ли ни е красотата ? - 2лв
Научили ли сме всичко за грима ? - 2лв
Отслабване и стягане за лятото - 700 думи - 2.50лв
Бързи здравословни факти - 487 думи - не е на 100% уникална, 1.50лв
Нещо повече за прическата - 504 думи - 2лв
Минутка време за небрежна прическа - 506 думи - 2лв
Да посетим Холивуд с прическа тип ''каре'' 508 думи - 2лв
Маникюр у дома - 251 думи - 1.20лв

Туристически :
Топ 8 най-екзотични дестинации - 4400 думи. Тази статия е обединение на 8 статии от по около 550-700 думи, за различни екзотични дестинации - сред тях са о.Бали, о.Аруба, о.Майорка, Малдивите, Сейшелите и други островчета. Ако вие искате можете да си я разделите на парчета, ако искате можете да си я публикувате и цялата на един път. Не е на 100% уникална. Цената и е 13лв

Отзиви от клиенти до момента в другата тема, в която продавах статии :
Получих туристическите статии.
Хубави са. Благодаря.

Колегата ми подари една статия на тема диети с цел ревю може би и да изкажа моите впечатления от пръв поглед:

1. Статията е с добра дължина от около 500 думи, което е много добре;
2. Стилът на писане е добър - без правописни грешки, достъпен и същевременно на добро терминологично ниво;
3. Уникалността на статията обаче е под въпрос, тъй като при мен показа 84 %, а при него е била 99 %. След малко генерална промяна на 2-3 изречения и преразказване на други 3-4 успях да я докарам на 100 %.
4. Не бих могъл да преценя срок на изпълнение в дадения случай.

Предвид, че е подарък, аз лично съм много доволен. Предвид т. 3, мога да дам обща оценка 4,75 по шестобалната система, ако има това някакво значение. Предполагам, че останалите статии са ниво и пожелавам успех на колегата да успее да ги реализира :)

Доволен съм от колегата!
Ако някой иска да види стила на писане, може да прочете тази статия

Взех още един пакет статии. Купувайте, че свършват :)
 
От: Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Хайде всяка статия по единично - 1.50лв, купи 5 - получи 6 :)
 
От: Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Туристическите и мебелите - запазени. Остават здравето и красотата :)
 
От: Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Цена за всичките статии изброени в тази категория - 16лв --- Здравни и за красота :
ПОДМЛАДЕТЕ ТЯЛОТО СИ СЪС ЗДРАВОСЛОВНИ ЗЕЛЕНЧУЦИ ОТ МОРСКИЯ СВЯТ - 435 думи - 2лв
ОЩЕ ЕДНА ПРИЧИНА ДА ЯДЕМ ШОКОЛАД: ТОЙ МОЖЕ ДА ИЗЛЕКУВА КАШЛИЦАТА НИ - 500 думи - 2.20лв
ДА СЕ СДОБИЕМ СЪС ЗДРАВЕ, БОГАТСТВО И БЛАГОПОЛУЧИЕ САМО ЗА НЯКОЛКО МИНУТИ НА ДЕН С ДРЕВНА ХАВАЙСКА ТЕХНИКА ЗА ИЗЦЕЛЕНИЕ? - 600 думи - 2.50лв
ОРЕХЪТ И БАДЕМЪТ - тайната на красотата - 2лв
Нужна ли ни е красотата ? - 2лв
Научили ли сме всичко за грима ? - 2лв
Отслабване и стягане за лятото - 700 думи - 2.50лв
Бързи здравословни факти - 487 думи - не е на 100% уникална, 1.50лв
Нещо повече за прическата - 504 думи - 2лв
Минутка време за небрежна прическа - 506 думи - 2лв
Да посетим Холивуд с прическа тип ''каре'' 508 думи - 2лв
Маникюр у дома - 251 думи - 1.20лв

Цена за тези статии 15лв и получавате като бонус - 6 статии : Безсънието; Ваксините,тяхното действие и съдържание; Вредата от цигарите; Зимните грижи за тялото; Използването на грозде в козметиката; Лазерна епилация - 100% уникални по над 500 думи :)
 
От: Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Здравей,
Дай аз да ги взема.
Пей пал приемаш ли като начин на плащане?

Поздрави
 
От: Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Статиите за мебелите и туризма - вече продадени, здравето и красотата - запазени :)
 
От: Голяма разпродажба-статии:здраве,красота,мебели,туризъм и др.

Статиите продадени :)
 

Горе