Голям проект с много клиенти

От: Голям проект с много клиенти

Здравейте,

Спрял съм достъпа до файла, тъй като вече имаме заявен интерес за по подробно проучване на историята на фирмата и доходите от дейността.
Благодаря на всички който проявиха интерес. Ако се стигне до сделка, и купувачът е съгласен ще огласим и нейните параметри!

Още веднъж, благодаря на всички проявили интерес!
 
От: Голям проект с много клиенти

Здравейте,

Спрял съм достъпа до файла, тъй като вече имаме заявен интерес за по подробно проучване на историята на фирмата и доходите от дейността.
Благодаря на всички който проявиха интерес. Ако се стигне до сделка, и купувачът е съгласен ще огласим и нейните параметри!

Още веднъж, благодаря на всички проявили интерес!
явно и двамата сме писали едновременно, успех в бизнеса :)
 
От: Голям проект с много клиенти

явно българина не е толкова беден ..
е то човек да не прояви интерес :):D
 
От: Голям проект с много клиенти

От къде имате 5 цифревни суми че сайтове си купувате :Д

Капитала да не е нещо толкова неуловимо и имагинерно :)

При добри проекти с добра възвращаемост парите не са толкова релевантни
 
От: Голям проект с много клиенти

Ех таман няколко дена не бях влизал във форума (защото напоследък няма полезна тема, която да ми грабне окото и интереса) и какво ще се появи интересно предложение...
 
От: Голям проект с много клиенти

Имам интерес, ако е възможно повече инфо.
 
От: Голям проект с много клиенти

Ех таман няколко дена не бях влизал във форума (защото напоследък няма полезна тема, която да ми грабне окото и интереса) и какво ще се появи интересно предложение...
Как разбра че е интересно?
Аз гледах, гледах и не ми фана окото.
Щот немаше нищо за гледане.
 
От: Голям проект с много клиенти

Интересно ми е за това, че става въпрос за малък бизнес, който едновременно съчетава онлайн и офлайн, още повече личния ми интерес към логистиката.
Също така възможността да се инвестират пари в нещо което е вече развито. В Англия по този начин се правят солидни пари, чрез купуването на вече готов развит бизнес с клиенти, тука малко трудно всеки гледа, че го продаваш щото не ти върви :)
 
От: Голям проект с много клиенти

И аз чаках да видя, ама нещо много бързо май е свален файла. Какво лошо имаше да се види от повече хора?
Много ми е странно, когато някой продава нещо, но го крие и прави всичко възможно, почти никой да не разбере какво е?!
Какви ли може да са причините да криеш това, което продаваш? Аз се сещам за много и все не са хубави.............
 
От: Голям проект с много клиенти

Здрасти,

Има причина да го спра. От една голяма фирма проявиха интерес, и помолиха да спрем достъпа до файла. Иначе домейна не е тайна. Става дума за www.donesimi.com.
 
От: Голям проект с много клиенти

Мерси за инфото и успех със сделката!
 
От: Голям проект с много клиенти

Здравейте,

В момента водим преговори с купувач. Ако желаете ако не приключат с покупка да се свържем с Вас, моля пратете ни емайл на лични.

С уважение,
 
От: Голям проект с много клиенти

докса не се отваря - моля прати на лс за какво тоцхно става дума
 

Горе