Голям спад на кликове в Адесенса

wood

Well-Known Member
Имате ли спад в кликовете на Адесенса...преди правех средно 1600 импреси дневно имах 13-19 клика и около 4-5 евро дневно. Сега от два месеца при средно 1400 импреси имам около 8-15 клика и 0.80-2 евро на ден. Става въпрос за 9 сайта като два са за българия и останалите са за чужбина, с различна тематика. Някой има ли подобни аномалии при негови сайтове.
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

За анг не мога да коментирам но в БГ нещата са трагични от 1 месец - средно 2 цента /клик ,като вчера например падна на 0,1
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

За анг не мога да коментирам но в БГ нещата са трагични от 1 месец - средно 2 цента /клик ,като вчера например падна на 0,1

При мен пък се наблюдава точно обратното, въртя се около 5-6 евро цента.
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

При мен пък се наблюдава точно обратното, въртя се около 5-6 евро цента.
Ти си им привлякъл техните пари, не трябваше да си признаваш :)
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

Аз имам подобен проблем... забелязах, че Юни имах около 30% печалба по-малко от Май. За Юли печалбата ми до момента е едва 30% от тази на Май...
не ме разбирайте погрешно, Май, за мен си беше обикновен месец, но последните дни имах време и взех да си ровичкам дизайна на сайтовете... Кво забелязвам... едва веднъж на 3-5 пъти ми показва реклама?!?!? Тъкмо щях да пиша тема, да питам дали някои има подобни проблеми, защото днес вече 3 часа нямам реклами на сайта, а съм сигурен, че не съм блокиран или квото и да е, сайтовете ми спазват всякакви правила!... Даже мисля, че малко хора като мен вземат по 15-30 цента на клик за български сайтове?!?
 
От: От: Голям спад на кликове в Адесенса

Даже мисля, че малко хора като мен вземат по 15-30 цента на клик за български сайтове?!?

е аз не съм от тях, в мои БГ сайтове не съм попадал на 30 цента на клик :D

Но винаги лятото съм имал спад средно с 25 % и затова мисля че е нормално
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

абе то и аз съм попадам веднъж на тримесечие... ама да се похваля... ся не може... :D. Иначе средно по 15-20 цента
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

Братле, виж при мен кво се получи, имах сайтче за картинки и мелодии, евентуално пуснах модул новини и т.н. започнаха да се събират текстови съдържания.
Забелязах, че при картинки/мелодии имам 10-20 клика на ден от които получавах по 30-40 цента общо, рядко 50-70. При текстовите страници беше различно. Имах 1-2 клика на ден и печелих същите пари, понякога повече. Направих още няколко сайтчета, в момента имам 15 активни домейна, 8 от които активни сайтове, 7 паркирани домейни към гуглио. Също така няколко дузини блогчета. Всичко семпло, просто, наблъскано с текст и малко реклама.

текст, текст, текст. ;). гуглио плаща.
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

Не работи при мен :) Текст бол - стотинките същите....

К'ва тематика? Аз под 3 цента клик не съм виждал (без да броим текстовите връзки).
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

Днеска тотално ме разби адсенс. Имам един сайт с чужд трафик и на ден средно към 9,10 евро правеше, но просто днес е тотален спад има по 3 стотинки някъде средно на клик. Дано да е временно иначе няма да има разлика от етаргет и други подобни.
 
От: Голям спад на кликове в Адесенса

Дано да е временно и за мен...че и при мен импреси едни и същи но кликовете са с 60% надолу.
 

Горе