Гоогле задължително във евро

alabam4eto

Active Member
[FONT=&quot]Преди минута влезнах да си проверя приходите и вече не е на лице опцията да се приемете по-късно новия договор, за да продължа да използвам гоогле искат задължително да съм в евро! [/FONT] До тук с протракването! А натрупаните доходи дали ще ги преведат някакви мнения ?
 
От: Гоогле задължително във евро

Блокирали са ти акаунта?
 
От: Гоогле задължително във евро

мдаа задължително е вече тоя месец дали са изпратили хилядарките вече?или сега ще ги забавят с един месец
 
Сега ще ни забавят с един месец свинете. Да пукнат дано, не можаха от първи да го направят.
 
От: Гоогле задължително във евро

Ах гадост, мислех тоя месец да си дръпна кеша за последно. И сега кво, или да им оставя 200-300 долара аванта или задължително ставам данъчен измамник в прекрасната ни уредена държава. Айде който е минал по-рано на евро и е получавал плащане да сподели как е процедирал. (и на лично може)
 
Re: От: Гоогле задължително във евро

Хехе, току що разбрах как да си вляза в акаунта без да съм приел условията. Горе в ляво цъкам на логото и готово !

Еее, що не каза преди 5 минути :(
 
От: Гоогле задължително във евро

хахах браво бе пич Stanki4 доста тънко си намерил бъгчето им
 
От: Гоогле задължително във евро

Вие така си влизате в акаунтите, ама дали ще си получите парите е друг въпрос :)
 
От: Гоогле задължително във евро

дано поне априлските кинти да преведат деева. за тия от май може да почакаме
 
От: Гоогле задължително във евро

Ето това го написах преди 4 месеца в темата за преминаване към еврото.



Яко се прецаках с това преминаване към еврото:) Като преминах, миналия месец към 3-ти, към еврото смотаното гогле ми прехвърлило парите като доходи за този месец. По този начин пропускам едно плащане и получавам две на един път този месец. И сега децата ревът гладни, а аз занимавам хората със заеми:evil:

Внимавайте да не направите като мен. Като ви помолят отлагайте до след 10-ти.
 
Ти го писа, ама тоя път нямаше как да отлагаме :)
 
От: Гоогле задължително във евро

Няма проблем да си получите парите без да се съгласявате. Просто си закривате акаунта. Ако някой не знае как става ще помогна.

Между другото сега си погледнах профила. Наистина няма опция да не се съгласиш, но после затворих страницата и пак опитах да заредя Адсенз. Директно ме прати в профила без да ме пита за нищо и все още се водя "Чуждестранен издател без дейности в САЩ".
 
От: Гоогле задължително във евро

Сега като гледам как са ми обърнали приходите в евро за април - чудничко.
Курсът долар/лев идва 1,45
Вместо утре да ида да си ги взема по 1,60 ще изчакам един месец за 10% по малко пари.
 
От: Гоогле задължително във евро

Както се казва може и да са по малко, но за сметка на това ще ги получиш по късно
 
От: Гоогле задължително във евро

Странно, сега гледам, че се появи "V 25 Плащане в процес" и срещу него сумата в долари с минусче отпред както обикновено.
 
От: Гоогле задължително във евро

Мда, доколкото виждам ще си платят сумата както досега. Вече ако сумата е под 100$ за април от стария акаунт, най-вероятно чак тогава ще я прехвърлят към новия акаунт. Иначе за АПРИЛ виждам, че 'плащането е в процес', което означава че няма да ги бавят за миналия месец парите.
 
От: Гоогле задължително във евро

айде който си е получил пенсията Честито :) да видим за напред какво ще става с тва евро и новите му договори... Да няма посещения по домовете.

ОФФ: Доволен съм от курса на долара :)
 

Горе