Господари на ефира се осраха тотално

От: Господари на ефира се осраха тотално

Дали са се продали или го правят от сърце не е важно. Има значение само това, че предаването в момента е 90% чиста политическа пропаганда, а такива неща винаги са вредни. Слави сега поне се прави на независим и се мъчи да критикува правителството. Много не му се отдава, но поне прави опити. Господарите обаче бият с голяма преднина всички останали опити за медийна пропаганда в прайм тайма.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Алфа е партийна телевизия, която никой не гледа. Не говорим за политическа пропаганда по принцип, а такава, която се излъчва в гледаемо време по популярни телевизии.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Алфа е партийна телевизия, която никой не гледа. Не говорим за политическа пропаганда по принцип, а такава, която се излъчва в гледаемо време по популярни телевизии.

Добре дай тогава да говорим за TV7?

Как може да ми говориш за политическа пропаганда и гледаеми телевизии при условие, че БСП в момента е на власт заради Бареков и TV7 и това го знае всяко хлапе.

Или ще отречеш, че в деня за размисъл Бареков излъчи репортажа с фалшивите бюлетини?

P.S.

Бързам да ти кажа, че не защитавам Боко, но пиша принципно, защото гледам, че нападаш Господари на ефира. Ти разбира се ги нападаш, защото аз мисля, че симпатизираш на БСП.

Всеки човек има право да избира партия, на която да симпатизира, аз нямам проблем с това.

Където има една приказка, с вашите камъни, по вашите глави!
 
Последно редактирано:
От: Господари на ефира се осраха тотално

TV7 също се занимава с пропаганда, но е по-ниска топка от bTV и Нова.
Ти разбира се ги нападаш, защото симпатизираш на БСП.
Имам над 2000 мнения във форума и в нито едно от тях не съм казвал нещо подобно, даже напротив. Ако подкрепям БСП няма да имам никакви задръжки да го напиша, обаче не е така.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

По-скоро темата трябва да се казва

Господари на ефира ни насраха тотално :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Поне сме единодушни, че гледането на Господари на ефира в момента навява асоциации повече за сране, отколкото за нещо друго.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Поне сме единодушни, че гледането на Господари на ефира в момента навява асоциации повече за сране, отколкото за нещо друго.

Бе те всички медии на пеевски правят това. :lol: :lol: :lol:

И червените и националистите не остават по-назад из форумите и онлайн медиите. :lol: :lol: :lol:


Много сме, силни сме, победата е близо.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Имам над 2000 мнения във форума и в нито едно от тях не съм казвал нещо подобно, даже напротив. Ако подкрепям БСП няма да имам никакви задръжки да го напиша, обаче не е така.

Ок разбирам ... Ти имаш 2000 мнения, а аз съм близо седем години във форума, дали не мога да разбера кой кой е :) пак ти казвам няма значение, това не те прави лош човек, дано направиш 1000000 мнения да имаш много звездички, playa pimp-ове и там репутации.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

За седем години във форума само това ли научи, да пишеш лъжи по адрес на колегите, когато не си съгласен с тях, но нямаш контрааргументи, които да са истина?
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Аз между другото съм аргументирал всеки мой пост, така че не можеш да ме обвиниш в лъжа. За мен човек, който плюе по студентите и протестите и в същото време се прави на сляп за мафиотските игри на сегашната власт е от БСП, ето ти един железен аргумент, който няма как да обориш. И пак казвам нещата са такива за мен, не искам да ангажирам никой с мнението си и е възможно да не съм прав.

P.S.

Само да ти кажа, че това не е само мое мнение, така че не ми говори за колеги и молеги. Много други момчета от форума мислят точно като мен и дори ви го казват, така че запази си коментарите кой лъже и прочие. Аз никога не лъжа приятелю, казвам си нещата директно.

И защото няма да позволя да ме манипулираш и в тази тема я бойкотирам, както ще направя скоро целия раздел политика, тъй като тук не се получава смислен диалог. Чухте от Редрум, че е националист и всички станахте националисти. Айде моля те!
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

@bgtifo
Когато пишеш лъжи по адрес на други хора, това те прави чисто и просто лъжец. Едно е да предполагаш, че някой е еди какъв си, друго е да го твърдиш в прав текст, както направи ти. Цитирам те: "Ти разбира се ги нападаш, защото симпатизираш на БСП. " Ти си просто един лъжец. Това е думата и мога да го кажа като факт, а не като предположение. Една лъжа повторена 100 пъти не става истина.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Добре това е твое мнение. Само ще помоля ако има човек, който съм излъгал за 7 години във форума нещо с работа, статии, сайтове и така нататък да пише тук. Ако има такъв значи наистина съм лъжец, за седем години поне един човек е трябвало да излъжа с нещо с пари например или да съм обещавал нещо и да не съм го направил, да съм го забавил и така нататък. Нека 1 човек напише това и тогава Test е прав!
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Добре това е твое мнение. Само ще помоля ако има човек, който съм излъгал за 7 години във форума нещо с работа, статии, сайтове и така нататък да пише тук. Ако има такъв значи наистина съм лъжец, за седем години поне един човек е трябвало да излъжа с нещо с пари например или да съм обещавал нещо и да не съм го направил, да съм го забавил и така нататък. Нека 1 човек напише това и тогава Test е прав!

шест саааааааааааааааа....
Хванах те флъжа за първи път , каква е наградата :)

п.п. Дрискотрикса е прозТ и му миришат краката, щото го хапят гъбичките.
 
Последно редактирано:
От: Господари на ефира се осраха тотално

@bgtifo
Това не е мнение, а факт, удостоверен с доказателства.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

@bgtifo Това не е мнение, а факт, удостоверен с доказателства.

Кое е удостоверен факт бе, че съм излъгал някой с пари ли?

Внимавай какво говориш, защото може да се видиме в съда!

P.S.

За всичко друго ме обвинявай, но не и за това. Ще чакам някой да каже, че съм го излъгал нека си даде имената и да ми каже кога и с какво го излъгах в сферата на професионалните ни отношения.
 

Горе