Гост Блогване

ReminD

Well-Known Member
Пускам темата за 100тен път сигурно, трябват ми различни блогове, в които мога да публикувам статии с напълно уникално съдържание, оптимизирани за гугъл и да мога да поставя 2 анкора.



За български език става въпрос.
Теми, които бих засегнал - видеонаблюдение, камери, охранителна дейност, СОТ, паркинг системи, компютри, SEO, музика, дрехи, различни джаджи, запознанства.


да включим и EN - там - themes, templates, ecommerce, movies, health products, pills, reviews, SEO
 
Последно редактирано:
От: Гост Блогване

каква е разликата от това да търсиш такива блогове и артикъл директории?

Не обичам много артикъл директориите, много са ми спамерски, други си е в блог да се пусне.
 
От: Гост Блогване

каква е разликата от това да търсиш такива блогове и артикъл директории?

Блоговете се посещават от истински читатели и шансът да ти последват линка е по-голям. Както каза и Скорпи, в директориите сме само спамерите. :mrgreen:
 
От: Гост Блогване

Блоговете се посещават от истински читатели и шансът да ти последват линка е по-голям. Както каза и Скорпи, в директориите сме само спамерите. :mrgreen:

Няма да обяснявам причината за блогването.

Но ще те питам директориите да не би да се посещават от извънземни. :D
 
От: Гост Блогване

Но ще те питам директориите да не би да се посещават от извънземни. :D

Не разбира се, но мисълта ми беше, че блоговете ги четат повече... кога за последно си чел статия в директория? :mrgreen:
 
От: Гост Блогване

Не разбира се, но мисълта ми беше, че блоговете ги четат повече... кога за последно си чел статия в директория? :mrgreen:

Аз лично никога.
 
От: Гост Блогване

Добре, че спомена какви търсиш най-накрая :).
Имам 2 ЕН, зарязани дето може да те заинтересуват. Пиши ЛС, да ти дам подробности.
 
От: Гост Блогване

Темата за En не е актуална вече, както виждаш някой се сети да вдигне тема от 2011 година...
 
От: Гост Блогване

Хаха ок, видях че си дописвал та за това :).

Дописвал съм 2011 година :D , като въртяхме сайтовете за themes / templates и афилейт и хербал продуктите.
 
От: Гост Блогване

Не разбира се, но мисълта ми беше, че блоговете ги четат повече... кога за последно си чел статия в директория? :mrgreen:

Аз и блог, чета само ако ме интересува темата, така, че всичко зависи от матряла. ;)
 
От: Гост Блогване

Като вляза от гуугъл, не ми пука много блог ли е, директория ли е или онлайн магазин. Стига да ме интересува го прочитам.
 

Горе