Гответе се за голямата пролетна промоция в Техномаркет

От: Гответе се за голямата пролетна промоция в Техномаркет

Прегледах брошурата на бързо и гледам, че има таблет Apple ipad mini 3G 16gb за 600 лв. Ако е така значи са направили поне на този продукт около 25% намаление.
Все пак ако имам време утре ще видя на място, че да не се окаже че всъщност не е 3G :)

Но не може да се отрече, че са го направили хитро за масата - трябва да отидеш на място, повечето хора нямат възможност да отреагират на място да сравнят цените в интернет и заблудени от играта с процентите, червените етикети, множеството хора... купуват.
 
От: Гответе се за голямата пролетна промоция в Техномаркет

утре ще ида да видя дали няма да купя някои боклук, то е ясно, че само те са намалени.
 
От: Гответе се за голямата пролетна промоция в Техномаркет

12 годишната ми пералня сдаде багажа точно навреме :) смятам да прескоча за едно AEG намалено на 705 лв... а с колко неща ще се прибера още не знам :)) Наистина има доста изгодни неща в промоционалната им брошура.
 
Отивам днес в 10
лудница. отивам в друг още по оляма лудница
отивам в трети... малоумие

всички хубави и скъпи неща ги няма
имало било само мостра и то продадена
да се ебат
педеразти и реших да спестя 3 000 лева...
ще си гледам стария телевизор още 2-3 гадини
 
От: Гответе се за голямата пролетна промоция в Техномаркет

Най-хубавите неща винаги ги взимат тези, които чакат от сутринта пред вратите, преди да отвори магазина. Мен ме домързя да ставам рано и тази година нищо не купих.
 
Re: От: Гответе се за голямата пролетна промоция в Техномаркет

Най-хубавите неща винаги ги взимат тези, които чакат от сутринта пред вратите, преди да отвори магазина. Мен ме домързя да ставам рано и тази година нищо не купих.

Ами като се замисля, кое му е хубавото, като те пордаваха само мострите на хубавите неща... какво като е намалено с 30 % то е работило месеци нон стоп в магазина.

Всички скъпи продукти които продаваха на приятна цена бяха само мостри. Това всъщност не е намаление а е преоценена стока и аз продавам мострите винаги с отстъпка.
Имаха по малки намаления на дребни телевизори и все пак си е добре за тези които не търсеха нещо хубаво, а нещо поносимо.
Някои мъкнеха по няколко телевизора:) н ивсе стари модели и дребни размери предимно.
Доволен съм :) спестих пари...
 

Горе