Готино Трабанче, дали може да му се вземе тази цена?

bobbydigital

Active Member
1000_573781_ba3964e65dabf00d4979948699d34fed.jpg


Трабант 601 De Lux, къстъм. Интериор алкантра. Оригинален двигател!!!
20,700 km, 26 конски сили, ръчна скоростна кутия, година на производство 1990, боя гемини металик,
фарове за мъгла, спортно окачване, 15 цола алуминиеви джанти

https://www.bitak.net/trabant-601-de-lux-ad573781.html
 
В Германия, да! Или хора които изнасят в чужбина. В България тоя трабант не струва повече от 1000-2000лв и то ако някой го вземе е тей от простотията, кой кара трабанти? :D
Иначе Немците съм чувал да дават тези суми може би и по-високи за трабанти и дърти москвичи, но е трудна работа, трябват си връзки!
 
В Германия, да! Или хора които изнасят в чужбина. В България тоя трабант не струва повече от 1000-2000лв и то ако някой го вземе е тей от простотията, кой кара трабанти? :D
Иначе Немците съм чувал да дават тези суми може би и по-високи за трабанти и дърти москвичи, но е трудна работа, трябват си връзки!
В Берлин взимат 50 евро (ако не се лъжа за сумата) за кратка разходка в декорирано трабантче...и чужденците се бият, естествено.
 
Боята убива цената.
Баси! Това, освен за някоя циганска сватба, за друго не става. Кустурица едва ли ще даде толкова пари.
 
Кво ли не са готови ”вебмастърите” само и само да си сложат линкчето....
 
В Берлин взимат 50 евро (ако не се лъжа за сумата) за кратка разходка в декорирано трабантче...и чужденците се бият, естествено.

Не знам, дали вземат 50 лева, но се нагледах в Кудамм и Александерплац в Берлин на трабанчета постоянно напред назад в колона и доколкото съм чул, че са освободени от данъци тия фазерки.
 
Ретро автомобилите определено са много актуални на запад в днешно време. Особено ако подобен симпатяга е свързан с хубави спомени, може и да му се вземат тези пари в чужбина, но тук малко се съмнявам.
 
Не знам, дали вземат 50 лева, но се нагледах в Кудамм и Александерплац в Берлин на трабанчета постоянно напред назад в колона и доколкото съм чул, че са освободени от данъци тия фазерки.
Да, освободени са от данъци..
 

Горе