Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

От: От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Какъв е СМS-а който ти създава проблеми?
е107
Заинатил съм се да го преборя. Досега софтуер не ми се е опъвал.
 
От: От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

е107
Заинатил съм се да го преборя. Досега софтуер не ми се е опъвал.

Да, не се отказвай ;). Виждам че имат и форум, който можеш да налазиш с конкретни въпроси. Иначе въобще не ми е позната като система, за да ти дам някое и друго съветче.
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Вече трета страница. :|
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Вискяр, разкарай се с тези белени домати. Дърт, дървен философ, разбирач по всичкология. Туршията си я сложи у бурканите, сега чакаш аплаус ли?
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

сега чакаш аплаус ли?
А ти що не следиш какво светка над сцената? :shock:
Другия път няма да те пуснат free. ;)
 
От: От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

А ти що не следиш какво светка над сцената? :shock:
Другия път няма да те пуснат free. ;)
Какво няма да ме пуснат фри, какво дефанзивна защита ми пускат последно време.....? А ,да, сега се сетих, защото нямаш да пуснаш в офанзива нищо качествено, защото си берач на домати половин век и сега се опитваш да се представиш като ерудит, сред 1-2 поколения надолу?
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Не си у форма `неска. :(
Отивам да вида виното - има втора паница и столче.
Нема мезе.
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Не си у форма `неска. :(
Отивам да вида виното - има втора паница и столче.
Нема мезе.
Вярно, днес съм изморен и не ми се получава качествен хейт. Репутация за дубликата получаваш веднага:)
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Вярно, днес съм изморен и не ми се получава качествен хейт. Репутация за дубликата получаваш веднага:)
Бегаш по тъча от проблема с мезето. :(
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Бегаш по тъча от проблема с мезето. :(
Вероятно с това някак си опитваш да измиеш нелицеприятния срам от социалистическата си особа, неспособна да се наложи над горното поколение. Уви, поредния фейл - отново пораждаш смях сред аудиторията:)
Това май е във форма или?:)
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Слънцето изгрява. Разсънваш се...
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

Слънцето изгрява. Разсънваш се...
Колкото и да се натискаш да си ерудит и да си ''отгоре'' на коментара си фейл, просто не можеш да ми грабнеш вниманието с нищо:) Уважавам те като личност с богат житейски опит, но дотам:).
С пожелание за добра реколта,
Владимир:)
 
От: Градина Вискяр - Пипер от Вискяр. Анализ.

тага се затваря така <br />
Валидатора ме оплю за така написано.
Line 157, Column 38: NET-enabling start-tag requires SHORTTAG YES
<td>Лесен за сушене пипер. <br />

For the current document, the validator interprets strings like <FOO /> according to legacy rules that break the expectations of most authors and thus cause confusing warnings and error messages from the validator. This interpretation is triggered by HTML 4 documents or other SGML-based HTML documents. To avoid the messages, simply remove the "/" character in such contexts. NB: If you expect <FOO /> to be interpreted as an XML-compatible "self-closing" tag, then you need to use XHTML or HTML5.

This warning and related errors may also be caused by an unquoted attribute value containing one or more "/". Example: <a href=http://w3c.org>W3C</a>. In such cases, the solution is to put quotation marks around the value.


А пък гошо днес от 16-та позиция ме върна на трета страница. Както и снимките паднаха назад.
Напоследък ме катереше по едно место напред всеки ден, а сега такъв скок назад...
 

Горе