Грандиозна промоция за старта на БулХост

От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Разгледах ти сайта и останах с впечатлението за "Несериозно и смешно..."

... да си поръчам домейн и/или хостинг и единствените възможности да го платя са с пощенски запис или на двойна цена с СМС??? Нещо "маркетинговата стратегия" ми се губи изцяло.

п.с. Ако е шега си добър! :)
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Добавих неща в количката ама как да вляза и да ги платя????
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Добавих неща в количката ама как да вляза и да ги платя????

Аз се опитах да направя същото, но уви ... искам домейн .eu а нямам опция да го платя.
До тук и натиснах X ...
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Тази тема трябва в Петък да се пусне
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Абе това да не е някаква зараза с тия нови хостинг услуги и грандиозни промоции.
Всяка седмица изниква по някой, с грозен сайт недовършен, аматьорска работа...
 
Усещам пак теми от рода на "Нещастниците от...", "Тези да се удавят в чаша с водя..." и прочие. Аз лично не знам какво кълват хоратана евтиното и после чеен слъсък с влак. :)

Домейн, хостинг, не знам си какво и като се замислиш или са овърселнали нещо, или продават нещо на загуба само и само да закачат някое клета доша, която и тя толкова си държи на бизнеса. И после ще очакват мега якия съпорт, но само ще остане с очакването. :)
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Има още какво да довършваш по сайта. Прибързал си с отварянето. За да изградиш един стабилен хостинг трябва да барнеш всичко, детайл по детайл. Помисли отново по замисъла на сайта и направи корекции.
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Мали, след хостинг сайтовете на е107 очаквах, че няма да има пак такава изцепка ама да го пуснеш на wp е несериозно :) Аз работя с wordpress по много големи сайтове, но никога ама никога няма да предпоръчам на клиент (няма и да приема поръчка) за изработка на сайто за хостинг фирма на wordpress.

С какво ще докажеш, че предлагаш най-добрият хостинг? Много мразя такива изречения, най-добрият, най-хубавия, най-евтиния ама то нищо да не е вярно.

Винаги съм бил "фен" на тезата, че когато пускаш тема някъде за оценка или за нещо то проекта ти трябва да е на 101% завършен. За да си спестиш точно тази картинка в момента. Когато е готово нещо на 101% то тогава ще привлече 10 пъти повече потребители.
 
От: От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Здравейте, Начините на плащане можете да видите тук: bulhost-bg.eu/?page_id=115, а за повече информация тук: bulhost-bg.eu/?page_id=158

Не си взимаш поука а?
И 1000 начина за плащане да имаш, как ще накараш някой изобщо да ти плати?
С гръмки думи като "Грандиозна промоция " не става.

Спирай го докато е време, и слагай "Under Construction" просто за да не се излагаш повече.

След това седни, помисли къде бъркаш и пробвай пак.
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

Има още какво да довършваш по сайта. Прибързал си с отварянето. За да изградиш един стабилен хостинг трябва да барнеш всичко, детайл по детайл. Помисли отново по замисъла на сайта и направи корекции.

Работи се по сайта. Наистина има какво да се прави.
 
От: Грандиозна промоция за старта на БулХост

А сложили са онлайн чат за връзка с "екипа"
 

Горе