Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

Martin3s

Member
Имам нужда от малко помощ. Инсталирах Paladin SEO MANAGER на Opencart но ми излезе следния ерор:
Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod() in /home/site/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_front.php on line 68

Рових се до сега за решение на проблема, но нищо е намирам
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

Имам нужда от малко помощ. Инсталирах Paladin SEO MANAGER на Opencart но ми излезе следния ерор:
Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod() in /home/site/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_front.php on line 68

Рових се до сега за решение на проблема, но нищо е намирам

Този метод присъства във версии 1.5.х, но не и в новите. Да не би да се опитваш да инсталираш версия на модула за 1.5.х на версия на OpenCart 2.0.х ?
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

След като си платил плъгина не се ли сети първо да пишеш на съпорта?
Ясно си пише че ти липсва метод от класа Action тъй че или си сложил плъгин за грешна версия или си взел някой nulled скрипт, който е бил "фикснат" :D
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

Точно и аз това видях сега - ползвам старата версия от старите ми сайтове на нов с 2.0
САмо бекъп ли ще оправи нещата?
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

Тоя съпорт техния - голяма мъка. 2-ри ден нямам отговор. Инсталирах си новата версия, регистрирах си домейна - пратих му номер на поръчка и ни дума ни вест.
В момента се блъскам с тази грешка:
Fatal error: Call to undefined method ModelCatalogManufacturer::setDescripManufacturer() in /home/site/public_html/system/config/ssb_library/ssb_table.php(1) : eval()'d code on line 1
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

Понеже нямам много време - трябва да пусна магазина на 01.06. Мога ли да си кача продуктите в магазина и след това да работя със SEO Paladin Manager или е по добре, първо него да настроя и после да пускам продуктите? Може да ми е много тъп въпроса, но не съм работил с инструмента до сега - в другите ми магазини си беше готов настроен (купих ги така).
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

И как се "блъскаш"?
Тоя съпорт техния - голяма мъка. 2-ри ден нямам отговор. Инсталирах си новата версия, регистрирах си домейна - пратих му номер на поръчка и ни дума ни вест.
В момента се блъскам с тази грешка:
Fatal error: Call to undefined method ModelCatalogManufacturer::setDescripManufacturer() in /home/site/public_html/system/config/ssb_library/ssb_table.php(1) : eval()'d code on line 1
 
От: Грешка: Fatal error: Call to undefined method Action::getMethod()

Това е проблем с vqmod-a - там ми прави грешка.
Другия вариант е да ми се застъпва с някой друг включен модул.
Чистил съм кеша на vqmod-a, преинсталирал съм го. Изключвах модули - реално без модула за доставка на еконт работи но по нататък ми дава пак грешка.
Като цяло не мисля, че е нужно да ти се обяснявам - поискал съм помощ и съм изразил недоволството си от съпорта. Добре е да се знае къде съпорта е добър и къде не - има колеги, които се интересуват.
Ти ако възнамеряваш да ми остроумничиш ходи си лягай - че си сгрешил човека - и ако няма да помагаш не ми цапай темата!
 

Горе