Група от страници с общо 55к харевания

От: Група от страници с общо 55к харевания

Това са страниците развивани са в различни региони много малко от потребителите се повтарят
Това, като го видя и ми се досира. Я покажи скрийншотове на статистиките. Как по-точно разбра, че много малко се засичат, вярно не са много, ама поименно ли ги брои? Как ги развива регионално, след като на страниците ти има landing page с бутони за харесване на другите страници :)

За евентуалните купувачи:

- това са спам страници
- задължително пробни линкове, за да видите дали страничките не са мъртви.
- щом са спам, значи утре може да ги няма.
- разумната цена за всички е с една 0 по малко, това ако са активни.

Успех с продажбата и я кажи това с брояча на профила работи ли?
 
От: От: Група от страници с общо 55к харевания

Успех с продажбата и я кажи това с брояча на профила работи ли?

Много ме дразнят точно такива неща във facebook...всеки тръгнал да изкара някой лев, но за сметка на много други. В случая някой мами двойно, един път потребителите на facebook, втори път евентуалният купувач...И мен ми се иска да знам как мама му стара работи този брояч?
 
От: Група от страници с общо 55к харевания

Чакай да проработи :D
 
От: Група от страници с общо 55к харевания

Е то е ясно, че не работи тоя брояч, ама доста хора зарибиха и станаха няколко големи страници на тая тематика.
 
От: Група от страници с общо 55к харевания

част от страницата продадени :)
 
Последно редактирано:
От: Група от страници с общо 55к харевания

Баце, знаеш ли как ме интересува кога по-точно си сложил бутончетата, от които от всяка страница харесваш другата? Факт е обаче, че слъгваш. Тука в този форум обичаме да водим разговори, така че ще пиша където и колкото си искам. А за страничките ти, утре може да ги изтрият, защото са докладвани сигурно стотици пъти, особено тая с брояча, която уж си купил.
 

Горе