Група сайтове

berder

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Повечето сайтове са на над 4-5 години.
Общ месечен трафик: 200,000 посещения
Приход от началото на годината: 6150 лв.
За контакти: 0885-634-276
i.petrov[@]topimoti.bg


Домейн Име | URL: learn.bg, bestnews.bg, topimoti.bg, building.bg, gubivreme.com, kupuva-prodava.com

Приблизителна Цена: по договаряне

Уникални Посетители за Месец: до 250 000

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Да

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: брой/банков превод

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:
От: Група сайтове

Привет, приходите от какво са? Адсенс, рекламани кампании, или...? Колко хора работят за сайтовете? Какъв е разхода на фона на 6 k приходи? Как се продава реклмата - имаш екип, който го прави или външна агенция?
 
От: Група сайтове

да, продават ли се поотделно и аз имам интерес
 
От: Група сайтове

Здравейте на всички,

Първо да ви кажа, че тъй като платформата не Предприемач не позволява да отговарям на ЛС ако нямам мин. 5 поста, не мога да отговоря на никой който ми е писал.

Сайтовете за сега се продават заедно. Ако не успея да ги продам така, ще мисля за продажба по отделно, но ако се интересуват от определен сайт, пишете ми на i.petrov[@]topimoti.bg за да имам някакви координати.


Поддръжката на сайтовете се равнява на плащанията за хостинг, който в момента са на стойност 200 лв. месечно за колокация на сървър, който обаче не се продава.


Приходите са главно от директни продажби на банер реклама, СМС-и + малко от Easyads.bg и Adsense.


Само искам да ви обърна внимание, че тъй като вече наблегнах на друго нещо, единствено поддържам проектите технически и не се занимавам с набиране на рекламодатели и SEO, така че съм сигурен, че ако се работи усилено ще се намерят повече рекламодатели.


Ето и имейл на който можете да ми пишете: i.petrov[@]topimoti.bg
 
От: Група сайтове

Каква е цената? Сайтовете и домейните собственост на фирма ли са и с фирма ли се продават? Как са защитени от арбитриране?
 

Горе